Iran

فرماندار عجب شیر: پیشرفت جامعه در گرو توجه به جوانان است

عادل اصغرپور روز پنجشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امو جوانان شهرستان عجب شیر گفت: جوانان سرمایه های بسیار خوب و ارزشمند جامعه ما هستند و نیازمند حمایت و توجه جدی مسئولان می باشند.

وی در خصوص توجه به اوقات فرغت جوانان و کاهش آسیب های اجتماعی اظهار کرد: اجرای برنامه های مختلف و با نشاط برای جوانان، فراهم کردن شرایط حضور آنان در جامعه و برنامه های تدارک دیده شده با محوریت جامعه جوان و توجه لازم به آنان به منظور شکوفایی استعدادهای آنها بایستی مد نظر باشد تا نقشی که این قشر می تواند در توسعه ایفا کند پررنگ شود.

فرماندار شهرستان عجب شیر افزود: جوانان آینده سازان این مرز و بوم هستنند و آینده این مملکت را جوانان باید رقم بزنند و این ممکن نیست جز با هموار کردن راه و مشارکت واقعی آنان در همه عرصه ها که باید این را برنامه ریزی کرد و از نیروی انسانی جوان‌ بیشتر استفاده کرد.

وی با اشاره به برنامه های متنوع ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان و همکاری خوب سازمان ها و نهادهای عضو این ستاد، افزود: در ایام هفته ازدواج همزمان با سالگرد ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) با هماهنگی های دبیرخانه این ستاد در حوزه ازدواج و تحکیم خانواده کلیه دستگاهها با توجه به وظیفه ذاتی هردستگاه در حوزه فرهنگی و اجتماعی تدوین و به صورت منسجم اجرا شود .

وی با بیان اینکه برگزاری کلاس های پیشگیری از آسیب های اجتماعی از جمله برنامه های مهم طرح نشاط اجتماعی است، خاطرنشان کرد: برنامه‌های شاد و مفرح فرهنگی هنری و مذهبی، برگزاری مسابقه و سرگرمی در شهرستان توسط ستاد امور جوانان اجرا شود.

رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان ضمن تاکید بر لزوم برنامه ریزی و آمادگی دستگاه‌های متولی برای اوقات فراغت جوانان در فصل تابستان، اظهار کرد: باید برنامه‌های اوقات فراغت در هر بخش اعم از فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و نظیر آن با محوریت همان اداره مربوطه برگزار شود.

اصغرپور اظهارداشت: در برنامه ریزی اوقات فراغت باید علاقمندی، نیاز سنجی و مشارکت خانواده ها در حوزه های مختلف را مد نظر داشته باشیم و از حداقل امکانات لازم که در اختیار داریم به نحو بسیار خوب و ارزنده ای استفاده کنیم.

وی همکاری کلیه دستگاهها را با اداره ورزش و جوانان که محوریت اصلی اوقات فراغت می باشد در بحث ارائه برنامه های خود به این اداره و جمع بندی فعالیتهای خود در طول مدت اوقات فراغت و ثبت اقدامات در پرتال اداره ورزش و جوانان برای ارزیابی اوقات فراغت و معرفی دستگاه برتر و همچنین اطلاع رسانی جامع در خصوص برگزاری برنامه های فوق در تابستان جاری را خواستار شد.

فرماندار عجب شیر بر لزوم مهارت‌آموزی قبل و بعد از ازدواج برای تداوم زندگی مشترک را از اعضای ستاد خواستار شد و افزود: آموزش های لازم نیز توسط مراکز مشاوره و یا ارگان های دولتی دیگر باید انجام شود تا عامل آگاهی جوانان شده و جلوی هرگونه اشتباه و شکست را بگیرد.

Football news:

This is the best Milan in years: superkambekom with Juve (3 goals in 5 minutes!) saved the intrigue in Serie A
Zlatan Ibrahimovic: I am the President, player and coach! If I had been in Milan since the start of the season, we would have taken the scudetto
Sarri on the defeat by Milan: we played first-class football for 60 minutes. Then-turbidity
Pioli on the victory over Juve: Milan became a team. We can play even better
Pioli beat Juventus for the first time as a coach
Vardy has scored 10 goals for Arsenal in Premier League matches. Only Rooney has more
Ronaldo scores or gives an assist in 17 consecutive Serie A matches, where he scored 25 (21+4) points