Iran

حمایت از تولید داخلی و تعامل با دولت بهترین راه مقابله با تحریم‌هاست

اسماعیل حسین‌زهی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دغدغه مهم مقام معظم رهبری در سالهای اخیر رونق دادن به اقتصاد و توجه به تولیدات داخلی بوده و نامگذاری امسال به نام جهش تولید وظیفه آحاد مردم و دولت و مجلس و سایر ارکان نظام را سنگین‌تر کرده است.
وی اظهار داشت: در مجلس شورای اسلامی تلاش می شود با حمایت از دولت برای مقابله با تحریم ها برنامه ریزی و تدبیر شود.
حسین‌زهی ادامه داد: با حمایت از مرزنشینان و بهره گرفتن از ظرفیت های مرز به خوبی می توان از قاچاق کالا و سوخت جلوگیری و مبادلات و تجارت مرزی را قانونمند کرد.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دولت در زمینه حمایت از مرزنشینان باید راهکارهایی را بیندیشد و با نگاه کارشناسانه به زندگی و معیشت و اقتصاد خانوارهای ساکن مرز سامان ببخشد و در هدف و اولویتی دیگر صادرات نفت و فرآورده های نفتی را داشته باشد.
نماینده مردم حوزه انتخابیه خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت های مرزی سیستان و بلوچستان بهترین فرصت برای تحقق شعار سال است که با برنامه ریزی درست می توان شاخص های اشتغالزایی و تولید را در کشور ارتقا داد.
حسین زهی افزود: تلاش برای اجرای پروژه های نیمه تمام و اولویت بندی طرحها بر حسب نیازهای کشور می تواند کسری بودجه را تا حد زیادی جبران کند.
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پیشگیری از هدررفت سرمایه های ارزی و جلوگیری از ارز پاشی در بازار، تعامل با دولت و مذاکره با وزرای اقتصادی و کمک به تأمین ارز موردنیاز برای تهیه مایحتاج و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم از اولویت‌های مهم مجلس است.
نماینده اهل سنت مردم حوزه انتخابیه خاش در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خروج ترامپ از برجام نشان داد که آمریکائی ها به هیچ گونه پیمانی پایبند نیستند و قطعا حضور ایران در مذاکرات برجامی به حل مشکلات کشور کمک نمی کند.
وی گفت: اقتصاد دلار محور از آثار مذاکرات برجامی بوده که متاسفانه شاهد گرانی سرسام آور قیمت ارز و کالاهای اساسی در جامعه هستیم و بیشترین فشار نیز بر اقشار ضعیف و آسیب پذیر وارد شده و از گرانی ارز ثروتمندان سود می برند و فقرا نیز فقیرتر می شوند.

Football news:

I love Fulham. I'm sure it's going to hurt, but it's permanent
Streich-the main thinker of German football: does not watch the Premier League, talks about Dostoevsky and empathy
Dembele worked in the General group of leopards in front of Napoli. He has not played since November
Casemiro on respect for Zidane: I still get excited when I talk to him. It's incredible
Cakir will referee the Barcelona-Napoli match in the Champions League
Detailed analysis of the game of 18-year-old Ronaldo for sporting against Manchester United. 6 days later, Cristiano became a United player
Manchester City are confident that Aguero will stay for another season, despite the Interest of Independiente