Iran

مهاجم پرسپولیس: به بُرد عادت کرده‌ایم

مهدی عبدی روز یکشنبه در گفت‌وگویی در مورد آخرین وضعیت خود، گفت: خوشبختانه شرایط خیلی خوبی دارم و در این مدت تمرینات مناسبی را انجام داده‌م. به‌طوری که موفق شدم توجه یحیی گل‌محمدی را به خودم جلب کنم. فکر می‌کنم در این چند بازی هم که به میدان رفتم سرمربی تیم از عملکردم راضی بود و خوشبختانه همه چیز ایده‌آل است.

وی در خصوص اینکه به نظر می‌رسد بعد از گلزنی مقابل پیکان با اعتماد به نفس بیشتری کار می‌کند، افزود: دقیقا همینطور است. بعد از فرصتی که سرمربی تیم در آن بازی به من داد اعتماد، به نفس خیلی خوبی پیدا کردم و دو گل هم به پیکان زدم. همه تلاشم این بود که اعتمادی که به من شده بود را جبران کنم و امیدوارم این روند را در بازی‌های بعدی ادامه دهم.

مهاجم جوان پرسپولیس در خصوص اینکه فشار و استرس بازی کردن در این تیم زیاد است، توضیح داد: به هر حال بازی کردن در تیم بزرگی مثل پرسپولیس فشار بسیار زیادی به آدم وارد می‌کند اما در این مدت سعی کردم با این وضعیت کنار بیایم و به آن عادت کردم. در حال حاضر هم تلاش می‌کنم تا بتوانم روند خوبی از خود نشان دهم.

وی افزود: من با علی علیپور رابطه بسیار خوبی دارم و امسال هم او برای آقای گلی تلاش می کند. به او کمک می‌کنیم تا بتواند همانند گذشته که آقای گل شد باز هم به این عنوان برسد. فکر می‌کنم ۲، ۳ گل از مدعیان آقای گلی کمتر دارد و ما باید تلاش کنیم تا بتواند این فاصله را پر کند.

عبدی در پاسخ به این پرسش که پرسپولیس چقدر شانس قهرمانی داد، اظهار داشت: با این که شرایط خیلی خوبی داریم اما هنوز قهرمان نشدیم و نباید در این وضعیت مغرور شویم. فکر می‌کنم در این چند بازی باید بهترین نتایج را بگیریم چرا که ما پرسپولیس هستیم در هر بازی برای برد به زمین می‌رویم. مطمئن باشید که مغرور نخواهیم شد.

وی درباره بازی با فولاد و اینکه این بازی چقدر می‌تواند پرسپولیس را به قهرمانی در لیگ برتر نزدیک کند افزود: فولاد تیم خوبی است اما به نظرم بازی خیلی سختی برای هر دو تیم خواهد بود. فکر می‌کنم اگر فولاد را ببریم ۸۰، ۹۰ درصد قهرمانی ما قطعی شود اما فعلاً چیزی تمام نشده است. امیدوارم با همه توان وارد زمین خواهیم شد تا برنده از زمین بیرون بیاییم. فولاد تیم خیلی خوبی است و به طور حتم مقابل ما با انگیزه و پرتلاش حاضر خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنی چه بازیکنی گل قهرمانی پرسپولیس را می‌زند ادامه داد: نمی‌دانم! شاید گل قهرمانی پرسپولیس را من بزنم.

Football news:

Latvian Stepanov is Wenger's worst transfer. Arsene did not understand that Bergkamp admired him for a joke – and signed
Berbatov – Bale: Gareth, I want to see you play football!
Arturo Vidal: Bayern are always the favourites, but Barcelona is the best team in the world
Kike Setien: Lewandowski is a great player, but he is not on the level of Messi
The great Milan of the noughties are already coaches: Gattuso is rebuilding Napoli, Shevchenko is going to the Euro, some are still at the club
The Premier League will not have a winter break in the 2020/21 season. Start-September 12, end-may 23
Liverpool have entered talks with Bayern over Tiago