Iran

مربی ماشین سازی: در چند بازی اخیر از داوری ضربه خوردیم

به گزارش ایرنا، حمید عبدالهی دوشنبه شب بعد از تساوی ماشین سازان مقابل پارس جنوبی در نشست خبری افزود: در طول بازی موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم و متاسفانه در دقیقه ۹۰ با یک پنالتی بازی برده را مساوی کردیم.

مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی خاطرنشان کرد: قبول داریم ایراداتی به تیم وارد است که در همه تیم‌ها می‌تواند باشد، ولی باید قبول کنیم براساس تفکر هر مربی شکل آن تیم تغییر می‌کند.

عبدالهی با بیا ن اینکه عدم تمرکز تیم می‌تواند به خاطر جوانی، عدم مسئولیت‌پذیری یا ایراد از ما باشد، اضافه کرد: باید روی این نقص ها کار کنیم؛ متاسفانه داور بازی ۳ امتیاز حساس را از ما گرفت، زیرا یک صحنه پنالتی در نیمه اول به نفع ما بود که داور نگرفت و دقیقه ۹۰ یک پنالتی برای حریف گرفت.

وی با انتقاد از نحوه داوری بازی، عنوان کرد: ما تمام زندگی‌مان را گذاشتیم تا بچه‌ها را به اوج برسانیم که چنین بازی را انجام دهند، زیرا دقیقا یک دقیقه بعد از اعتراض افاضلی داور به نقطه پنالتی رفت؛ بعد از بازی با ذوب‌آهن به خاطر یک اشتباه کمک‌داور ۳ بازی است که تقاص پس می‌دهیم.

مربی ماشین‌سازی با اشاره به اینکه از داوری گله‌مند است، اظهار کرد: فکر می‌کنم داور میدان تحت تاثیر جوی بود که از دقیقه ۱۰ بازی توسط نیمکت حریف درست شده بود. 

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم نیز در این نشست خبری افزود: با توجه به حساسیت‌ها توانستیم یک امتیاز بگیریم.

سیروس پورموسوی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی ما درست بود که بازی سختی خواهیم داشت؛ هر ۲ تیم برای اینکه برنده بازی باشند تلاش کردند.

وی درباره داوری، اظهار کرد: داور یک اشتباه تاثیرگذار داشت که خطای پنالتی بر روی بازیکن ما را نگرفت، اما اشتباهات فاحشی نداشت. 

سرمربی پارس جنوبی گفت: کنار خط تلاش می کردیم آرامش خودمان را حفظ کنیم و بچه‌ها را به آرامش دعوت کنیم؛ همین موضوع باعث شد دقایق پایانی صاحب پنالتی شویم و بازی باخته را به تساوی تغییر دهیم، ولی معتقد هستم ۳ امتیاز می‌توانست به ما کمک کند.

تیم ماشین سازی با تساوی یک بر یم مقابل تیم پارس جنوبی جم ۲۸ امتیازی شده و در رده سیزدهم جدول و تیم پارس با کسب ۲۶ امتیاز در رده پانزدهم جدول لیگ برتر فوتبال جای گرفتند.

Football news:

Barcelona agreed to transfer desta for 20+5 million euros with Ajax
Villarreal bought defender Cuenca from Barca for 2.5 million euros and loaned to Almeria
Inter striker Esposito goes on loan to SPAL
Frank de Boer will lead the Netherlands national team. Contract - for 2 years
Dynamo Stavropol about the match with Rotor: Transfers in the Russian Cup are prohibited. The RFU said that there is no way back
Maccabi entered the Champions League without 11 players due to covid. UEFA allows you to play if there are 13 players from the application
Ole Gunnar Solskjaer: De Gea saved us for years, Henderson did the same today. Lingard played well