Iran

نخستین دفتر مشارکت‌های مردمی بهزیستی پردیس افتتاح شد

رئیس اداره بهزیستی شهرستان در این آیین اظهار داشت: توانمند سازی مدد جویان اداره بهزیستی و ارتباط بیشتر با خیران هدف اصلی از افتتاح دفتر مشارکت‌ها است.

ابوالفضل کرمانی با اشاره به بهره گیری از ظرفیت بافت های صنعتی برای خانواده های مددجویانی که توانایی اشتغال دارند، خاطر نشان کرد: برای ایجاد شغل پایدار، مناسب و آبرومند برای اقشار آسیب پذیر در راستای تامین معاش و هزینه های درمانی با بهره گیری از توانمندی نواحی صنعتی شهرستان برنامه ریزی شده است.

فرماندار شهرستان  پردیس نیز در این آیین با تاکید بر اهمیت عدالت اجتماعی، اظهار داشت: تامین عدالت اجتماعی در بین اقشار مختلف جامعه به ویژه افراد آسیب پذیر، یکی از اهداف بسیار مهم نظام مردمی جمهوری اسلامی است.

عبدالعظیم رضایی ادامه داد: سازمان بهزیستی نیز در ارتباط با این موضوع  تاسیس شده که با حمایت خیران نوع دوست و مردم مومن به مسئولیت خطیر خود یعنی دستگیری از نیازمندان می‌پردازد.

 وی ادامه داد: استفاده از ظرفیت های خوب اجتماعی یکی از مهم‌ترین وظایف مسئولان اداره بهزیستی است که  با راهکارهایی مانند ایجاد دفاتر مشارکت‌های مردمی می تواند ارتباط موثری میان خیران و حامیان و جامعه هدف برای کمک رسانی هدایت شده برقرار کند.

فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به اهمیت توانمند سازی جامعه هدف سازمان بهزیستی گفت: این سازمان در مباحث درمانی و معیشتی ارتباط مستمری  با خانواده‌های  تحت پوشش خود دارد و حرکت به سوی توانمند سازی اعضای خانواده‌ها و اقدامات فرهنگی و اجتماعی با رویکرد گسترده به بهبود وضعیت معیشتی خانواده ها کمک می‌کند.

 در این آیین به مناسبت هفته بهزیستی از خیران و حامیان مستمر اداره بهزیستی شهرستان پردیس با اهدا تندیس تقدیر شد.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

Football news:

Conte about Inter before the 1/4 Europa League: we Continue to progress, we become stronger
Piontek is Interesting to Fiorentina. Herta wants just over 20 million euros
Barzagli or Grosso will replace Pirlo in Juventus U23
Daudov about Akhmat: I am Sure that the team will Interact better with each new game
Balotelli is Interesting to Besiktas. He is offered 2.5 million euros a year
Matuidi will leave Juventus. He has offers from Ligue 1 and MLS
Spartak is going to withdraw from the RPL because of the refereeing – your reaction?