Iran

پیشرفت فیزیکی پروژه‌های شهرستان ملارد رضایت بخش است

مهدی علیخانی  روز سه شنبه در حاشیه بازدید از پروژه‌های شهرستان ملارد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بازدید از پروژه‌های این شهرستان با هدف رصد و پیگیری دستورات اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در پاییز سال گذشته خطاب به اعضای هیات دولت در خصوص بررسی روند اجرایی دستورالعمل های صادر شده و حل مسائل و مشکلات شهرستان‌های غرب استان تهران صورت گرفته است.

وی بررسی و ارزیابی شاخص‌ها و مسائل فرهنگی، اجتماعی و درمانی شهرستان ملارد و به طور خاص آخرین وضعیت پروژه‌هایی که در مراحل پایانی کار قرار دارد را از مهم‌ترین اهداف این سفر عنوان کرد و ادامه داد: با احصا و ارزیابی شاخص ها به دنبال بهبود شاخصهای فرهنگی، اجتماعی و درمانی این شهرستان هستیم.

علیخانی گفت: امروز بخشی از گزارش‌های پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها از دستگاه‌هایی که به عنوان بهره‌بردار و کارفرما مشغول کار هستند، دریافت شده و قرار شد بخشی از گزارشات نیز تکمیل و برای ما ارسال شود و اگر نیاز باشد هفته آینده جلسه کارشناسی و تایید مدیریتی برای پیشنهاد نحوه اجرای پروژه‌ها برگزار و نتیجه آن در اختیار معاون اول رئیس جمهوری گذاشته می شود تا ایشان پیشنهاد نهایی را صادر و آن را به اعضای مرتبط با دولت در ارتباط با پروژه ها ابلاغ کند.

وی تصریح کرد: در شرایط فعلی که واقعیت کتمان نشدنی کمبود منابع دولت ناشی از تحریم و شرایط کرونا ایجاد شده باید در خصوص الویت‌بندی تکمیل پروژه‌ها تصمیم‌گیری شود اما خوشبختانه تاکنون پروژه‌های بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی و فرهنگسرای شهرستان ملارد به پیشرفت فیزیکی قابل قبولی رسیده است.

علیخانی ابراز امیدواری کرد در نتیجه پیگیری و دستورهای صادره از سوی جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در سطح استان و شهرستان‌ها شاهد تکمیل و بهره‌برداری پروژه‌ها باشیم تا مردم هر چه سریع تر بتوانند از آنها استفاده کنند. 

سجاد برنجی فرماندار شهرستان ملارد نیز که در این بازدید معاون هماهنگی معاون اول رئیس جمهوری را همراهی می کرد، بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی با پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصد، شرکت کاسبین اولین کارخانه طبقاتی محصولات لبنی در ایران با پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصد، ناحیه صنعتی دهک، شهرک گلخانه ای، شرکت تولید کننده مواد ضدعفونی کننده، شهرک صنعتی صفا دشت، مجتمع تفریحی و گردشگری لاله و لادن را از جمله پروژه‌های شاخص و در دستور کار این شهرستان برشمرد.

همچنین سجاد برنجی هدف از بازدید از پروژه‌ها را پیگیری و تسریع پروژه‌های نیمه تمام، افزایش روند اشتغالزایی و پیگیری و حل مشکلات مردم شهرستان ملارد عنوان کرد.

شهرستان ملارد با حدود ۴۰۰ هزار نفر جمعیت در غرب استان تهران واقع شده است.

Football news:

53-year-old Miura - the oldest player in the Japanese championship
Lampard on Havertz's hat-trick: a Great night for Kai. There will be many more like this
Lopetegui to Bayern: Sevilla are filled with desire. Preparing for the match with great hope
Spartak-2 coach Pilipchuk about 1:2 with Alania: sorry for the boys who fall under the arbitrariness of the judges
Havertz scored the 26th (18+8) point in 2020. Only Levandovsky, Messi and Ronaldo have more players in the top 5 leagues
Joau mariou is Interesting to Betis and Galatasaray. Inter are ready to sell the midfielder
Real Madrid defender Nacho is Interesting for Milan, Napoli and Roma