Iran

قرارگاه خدمات اجتماعی در مازندران راه‌اندازی شد

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ سیاوش مسلمی چهارشنبه شب در نشست با رؤسای اتاق اصناف، انجمن اسلامی بازار، نمایندگان اصناف مازندران در کشور و فرماندهان حوزه‌های بسیج اصناف استان با اشاره به نقش اصناف در تاریخ انقلاب، گفت: صبر و استقامتی که اصناف در مشکلات دارند بویژه د راین شرایط کرونایی که بازار دچار خسارت شده، مثال زدنی است.

سرهنگ مسلمی با بیان اینکه نظام اداری دچار مشکل است، افزود: اگر مسئولی اعلام می‌کند خدمتگزار است، باید با تدبیر عمل کند، اما متأسفانه برخی مسئولین حرف و عملشان یکی نیست.

فرمانده سپاه کربلا با ابزار تأسف از اینکه برخی از دولتی‌ها مانع تولید و صادرات هستند، ادامه داد: بازار نباید در شرایط کرونایی هزینه زیادی بدهد لذا باید پیگیری و تحقیق شود در کدام بخش مشکلات فراگیر است و طبق اولویت مشکلات را برطرف کرد.

سرهنگ مسلمی با تاکید بر اینکه سپاه همدرد مشکلات مردم و بازاریان است، اضافه کرد: مردم و بازاریان جز قدرت نرم نظام بوده و سرمایه درونی کشور هستند اما متأسفانه برخی دولتمردان متوجه این سرمایه درونی نشدند.

سرهنگ مسلمی با تصریح بر اینکه مردم تأمین کننده امنیت در کشور هستند، افزود: سپاه در حوزه‌های مختلف محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مردم پروژه‌های بزرگی را برعهده گرفته است لذا در حوزه اصناف و مشکلات بازار هم با توجه به ابزارهای قانونی می‌تواند در کنار بازار و اصناف باشد.

فرمانده سپاه کربلا در ادامه از راه اندازی قرارگاه خدمات اجتماعی در سپاه استان برای رفع مشکلات خبر داد و گفت: سپاه به عنوان یار و یاور در کنار اصناف است، لذا باید ساختار و سیستم‌ها را درست کرد تا توزیع عدالت در سراسر استان به درستی صورت گیرد چرا که مازندران یکپارچه است و مردم نباید احساس واگرایی کنند.

سرهنگ مسلمی با اشاره اینکه استان مازندران قطب کشاورزی در محصولات مختلف است، خاطرنشان کرد: وظایف سازمان‌ها و ادارات مرتبط با این حوزه باید پیگیر مشکلات در این بخش باشند و برای رفع آن تلاش کنند.

فرمانده سپاه کربلا در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه نیاز امروزه کشور دیپلماسی تجاری و اقتصادی است، گفت: نباید همه مسائل کشور را به سیاست گره زد و برخی سیاست‌ها هم به کشور ضرر زده است.

سرهنگ مسلمی در پایان با اشاره اینکه ما روی خط قرمزها با توجه به قانون پایبند هستیم و آن حراست از نظام اسلامی و ولایت است، خاطرنشان کرد: از اصناف با هر سلایق مختلفی که دارند، برای برطرف کردن مشکلات و تقویت و اقتدار نظام حمایت می‌کنیم.

Football news:

Barcelona intends to sign Bernardo Silva. City can get Semeda
Real are planning to buy Dybala and are ready to include Kroos or ISCO in the deal (Sport Mediaset)
Conte about Inter before the 1/4 Europa League: we Continue to progress, we become stronger
Piontek is Interesting to Fiorentina. Herta wants just over 20 million euros
Barzagli or Grosso will replace Pirlo in Juventus U23
Daudov about Akhmat: I am Sure that the team will Interact better with each new game
Balotelli is Interesting to Besiktas. He is offered 2.5 million euros a year