logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت در قزوین برپا شد

این نمایشگاه به مدت چهار روز تا بیست و هفتم دی ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برپا خواهد بود.

۶۳ مشارکت کننده از استان های قزوین، تهران، اصفهان و مرکزی محصولات و تولیدات خود را در این نمایشگاه معرفی و به معرض نمایش گذاشته اند.

علی اصغر حاجی محمدی مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در آئین افتتاح این نمایشگاه گفت: دارا بودن نخستن شهر صنعتی ایران، برخورداری از ۱۳ شهرک صنعتی و قطب تولیدات شیشه، کاشی و سرامیک و شوینده ها در کشور نشان از قابلیت های بالای صنعتی قزوین دارد و این نمایشگاه نیز می تواند گوشه ای از این قابلیت ها را به نمایش بگذارد.

وی اظهار داشت: آشنایی مردم با جدیدترین تولیدات صنعتی، کمک به تحقیق و توسعه بازار و آشنایی متخصصان با دستاوردهای جدید بخش های مختلف صنعت از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه به شمار می رود.

این نمایشگاه در زمان برگزاری هر روز از ساعت ۱۵ تا ۲۱ بزای بازدید علاقه مندان برپاست.

Themes
ICO