Iran

ساخت بهترین درب اتوماتیک و درب کرکره ای

امروزه در نقاط مختلف شهری استفاده از درب اتوماتیک رواج پیدا کرده است. در بسیاری از ساختمان های مسکونی و اداری و حتی ورزشگاه ها و اماکن تفریحی، کاربرد این سازه ها را می بینیم. این سازه ها علاوه بر زیبایی، امنیت و راحتی بسیاری را برای کاربران به همراه می آورند که باعث روی آوردن طرفداران بیشتری به سمت آن ها شده است. ما در این مطلب شما را با انواع درب اتوماتیک از جمله درب کرکره ای و خصوصیات آن ها آشنا می کنیم.

ساخت بهترین درب اتوماتیک و درب کرکره ای

کاربرد درب اتوماتیک و انواع آن

امروزه درب اتوماتیک در سراسر جهان در ساختمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. با پیشرفت تکنولوژی و صنعت، این سازه نیز تکامل پیدا کرد. به سبب استفاده از این درب در موقعیت های متعدد، سازندگان را بر آن داشت که در طرح های متنوع به طراحی و تولید آن بپردازند. به عنوان مثال درب اتوماتیک یک منزل مسکونی با درب یک بانک و یا یک ورزشگاه در طراحی و ساخت تفاوت دارند.

علاوه بر ظاهر زیبای این سازه، عملکرد هوشمند آن سبب شده است که در مصرف انرژی نیز صرفه جویی شود.

درب های اتوماتیک را هم از لحاظ شکل و هم عملکرد، به چند دسته تقسیم می کنند که در قسمت های بعدی به آن ها اشاره می کنیم.

انواع درب اتوماتیک از نظر شکل

درب های اتومات را به سبب اینکه در مکان های متعددی کاربرد دارند، به شکل های مختلفی نیز طراحی می کنند.

ساخت بهترین درب اتوماتیک و درب کرکره ای

درب ها از نظر شکل به انواع دیگری مانند کشویی و کرکره ای نیز تقسیم می شوند که در بخش بعدی به برخی از خصوصیات آن ها اشاره می کنیم.

درب اتوماتیک کرکره ای چه مزایایی دارد؟

کرکره برقی یا همان درب اتوماتیک کرکره ای یکی از انواع درب های اتوماتیک است. این نوع از درب ها علاوه بر زیبایی ظاهری، امنیت و آسایش را نیز برای کاربران به وجود می آورد. کرکره اتومات نوعی از کرکره است که دارای موتور می باشد و با استفاده از نیروی برق، به صورت عمودی بالا و پایین می رود. این نوع از درب ها را می توانید به راحتی باز و بسته کنید. در گذشته درهای کرکره ای را با قدرت دست و استفاده از نیروی انسان جابجا می کردند ولی امروزه به وسیله یک ریموت کنترلی و قدرت برق، این کار انجام می شود.

ساخت بهترین درب اتوماتیک و درب کرکره ای

کرکره برقی مناسب مکان هایی مانند: پارکینگ منازل مسکونی، مراکز اداری و صنعتی، حفاظ پنجره ها، مراکز صنعتی و سوله ها است.

مزیت اصلی درب اتوماتیک کرکره ای نسبت به نوع دستی آن، آسانی و امنیت بالای آن است ولی در قسمت بعدی به فواید دیگر این سازه ها می پردازیم.

کرکره های اتوماتیک چه انواع و مزیتی دارند؟

کرکره های برقی نسبت به نوع دستی آن ها دارای مزیت های متعددی است که به برخی از آن ها در این قسمت اشاره می کنیم.

انواع درب اتومات کرکره ای

درب اتوماتیک کرکره ای دارای انواع مختلفی است که در ساختمان ها با کاربری های متنوع به کار می رود. برخی از این انواع عبارتند از: کرکره برقی پارکینگی، درب کرکره ای مغازه ای، درب کرکره ای صنعتی و درب برقی کرکره ای پنجره ای. در اینجا به شرح مختصری از انواع کرکره برقی می پردازیم.

ساخت بهترین درب اتوماتیک و درب کرکره ای

درب برقی کشویی

نوع کشویی درب های برقی، به صورت افقی باز و بسته می شوند و باید به اندازه یک درب در دو طرف دیوار، فضای حرکتی وجود داشته باشد. درب کرکره ای برقی در هنگام باز شدن، بر روی ریل حرکت می کند و برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

ساخت بهترین درب اتوماتیک و درب کرکره ای

درب های کشویی دارای انواع مختلفی مانند: تلسکوپی، کشویی منحنی، کشویی خطی، و مثلثی هستند. درب های اتومات را از لحاظ عملکرد به سه دسته درب های الکترومکانیکی، هیدرولیکی و پنوماتیکی تقسیم بندی می کنند که ویژگی های خاص خود را دارند.

ساخت بهترین درب اتوماتیک و درب کرکره ای

اگر برای خرید درب اتوماتیک نیاز به مشاوره دارید به سایت دیاکو مراجعه کنید. این مجموعه به شما برای خرید مناسب با نیازتان، درباره خصوصیات و ویژگی های درب های اتوماتیک و انواع آن ها یاری می رساند. این شرکت با استفاده از کارشناسان مجرب، سعی دارد که علاوه بر زیبایی محصولات خود بر کیفیت آن ها نیز بیفزاید. محصولات تیم دیاکو دارای عایق صدا، سازگاری با محیط زیست هستند. درب های برقی این شرکت همچنین، مصرف انرژی را بهینه سازی می کنند.

گروه دیاکو با استفاده از نیروی متخصص در طراحی، تولید و پشتیبانی، ابتکارهای مهندسی و متدهای جدید حرفه ای را سرمشق خود قرار داده است. یکی دیگر از اهداف این مجموعه، نهادینه کردن فرهنگ تعامل با کارفرما است. برای انتخاب مناسب درب برقی بهتراست با کارشناسان حرفه ای دیاکو مشاوره کنید و از نظرات آن ها بهره مند شوید.

Football news:

Suarez wept at a farewell press conference in Barca
Lukaku on 2:3 with Sevilla in the Europa League final: It was a difficult moment. I haven't spoken for 4 days
Di Maria about Messi's desire to leave Barca: immediately wrote to him on instagram, how PSG will play with him
Paul Parker: Maguire is the captain of Manchester United only because of his $ 80 million price tag
Suarez on Atletico: I thought I was ready to move to a club that competes with Barca and Real Madrid. There were many offers
Pjanic on the best partner: Ronaldo before moving to Barca
Allegri can lead the Roma