Iran

استکبار جهانی می‌خواهد زمینه‌ بازی بزرگ علیه اسلام را فراهم کند

به گزارش خبرگزاری مهر، بنیاد بین المللی غدیر در محکومیت شدید رئیس جمهور خبیث کشور فرانسه در اهانت به مقدسات جهان اسلام بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ» (الصف / ‏ ۸)
 

تکرار عمل وقیحانۀ نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» در اقدام به انتشار کاریکاتورهای موهن درباره پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و اهانت آشکار به پیامبر نور و رحمت و پیام آور عدالت، آزادی و کرامت انسانی و به دنبال آن تأیید این عمل شنیع توسط امانوئل مکرون رئیس جمهور سفیه و بی آبروی کشور فرانسه بار دیگر نشان داد که استکبار جهانی با احساس درماندگی و استیصال در مقابل موج عظیم خداخواهی، آزادی خواهی و توجه به ارزش‌های اسلامی و نیز بیداری ملت‌ها و رنگ باختن بساط لیبرال دمکراسی، در صدد است تا با اهانت و هتاکی و راه اندازی یک جنگ روانی خباثت آمیز، زمینه‌ی یک بازی بزرگ بر علیه جهان اسلام را فراهم آورد.

این اقدام موهن آغاز دور جدیدی از اسلام هراسی و اسلام‌ستیزی در غرب است که می‌تواند اهداف بزرگ‌تری را برای استکبار جهانی دنبال کند و بیانگر آن است که سردمداران غرب و صهیونیزم بین الملل با آلت دست قرار دادن این عنصر پلید در صددند تا خیانت سران مرتجع و خودفروخته عرب را تحت الشعاع قرار دهند. می‌خواهند تا سناریوی ننگین خود در فلسطین اشغالی را مخفی نگه دارند و با اهانت و هتاکی و به دنبال آن با مهندسی سرویس‌های اطلاعاتی، تحریک گروه‌های افراطی و به تبع آن راه اندازی موجی از درگیری میان مسلمانان و پیروان سایر ادیان، به ناکامی‌های خود در عرصه جلوگیری از توسعه اسلام و گرایش شهروندان غربی به دین مبین اسلام و آموزه‌های پیامبر اعظم (ص) سرپوش بگذارند.

اهانت به ساحت مقدس رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و کتاب آسمانی قرآن عظیم نه تنها یک حرکت رذیلانه، ضد انسانی و ضد اخلاقی بلکه در واقع جنگ با خدا و دشمنی با تمامی ادیان آسمانی است و اقدامی است که برگ دیگری بر کارنامه سیاه اسلام ستیزان به بن بست رسیده غرب خواهد افزود. اما بی تردید این اقدام موهن و رفتار مشابهی که احتمالاً برای ادامه آن طراحی شده است نمی‌تواند مانع از رشد روزافزون اسلام در میان ملت‌های جهان به خصوص مردم فرانسه باشد و نخواهد توانست مسائل اصلی جهان اسلام را از دایره دید و اهتمام مسلمانان جهان دور نگه دارد.

دولت‌های اسلامی، علما و اندیشمندان جهان اسلام، اساتید حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها و آحاد مسلمانان باید برای جلوگیری از ادامه این حرکت ضد الهی و ضد بشری، صدای اعتراض خود را به گوش جهانیان برسانند. موج اعتراضات دولت‌ها و ملت‌های مسلمان و بلکه آزادگان جهان و تحریم کالاهای فرانسوی گام مناسبی برای مقابله با این فتنه بزرگ می‌باشد که البته کفایت نمی‌کند.

بنیاد بین المللی غدیر ضمن اینکه همراه و یک صدا با سایر مسلمانان و موحدان عالم، دشمنی بی شرمانه و وقیحانۀ رئیس جمهور بی خرد و خبیث فرانسه با پیامبر رحمت و مهربانی (ص) را به شدت محکوم می‌نماید معتقد است همان گونه که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرموده‌اند، مسلمانان جهان هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نخواهند کرد و بر این باور است که این اقدام بی شرمانه مطمئناً موجب خواهد شد تا مکرون و امثال او به منفورترین افراد در جهان تبدیل شوند. اما اندوه فراوان جهان اسلام، باید با بصیرت، انسجام میان مسلمانان و پاسخ سرسختانه، پشیمان کننده و درس آموز آنها به این اقدام موهن جبران شود.

ان شاء الله

بنیاد بین المللی غدیر

۶/‏۸/‏۱۳۹۹

Football news:

Anton Ferdinand on the racist scandal with Terry: I was sent a bullet in the mail. Insults in social networks came every hour
Manchester City have offered 19 million euros including bonuses for 17-year-old Argentine midfielder Sarmiento
Rehagel is a bandit from whom I will not accept an apology. The story of the worst injury in the history of the Bundesliga
Barcelona's presidential election will be held on January 24
Koke: to beat Bayern, you need to play a nearly perfect match. I hope their unbeaten streak ends tomorrow
Loew can return Muller, Boateng and Hummels to the German national team if there are a lot of injuries
Nacho about the Real Madrid game: That's not how titles are won. Working to get better