Iran

استقلال شکست مقابل سایپا را فراموش کنند

به گزارش خبرنگار مهر، تیم استقلال در هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتر عصر روز شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف سایپا رفت و در دیداری نزدیک و نفس گیر، تن به شکست یک بر صفر داد که این دومین شکست آنها در این فصل بود.

سعید بیگی پیشکسوت استقلال که سابقه حضور در تیم سایپا را هم دارد در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص این بازی گفت: از حق نگذریم کیفیت بازی خوب بود و هر دو تیم بازی خوبی ارائه دادند. من فکر می‌کنم سایپا برای یک امتیاز آمده بود اما با استفاده بهینه از این بازی در پایان پیروز شد و ۳ امتیاز را به خانه برد. این پیروزی را به آنها تبریک می گویم.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: شکست همیشه تلخ است و تیم‌های بازنده و هواداران شان بعد از شکست ناراحت و اذیت می‌شوند. اما باید پذیرفت که شکست جزئی از فوتبال است و همه تیم‌های بزرگ هم ممکن است هر از گاهی طعم شکست را بچشند. اما ویژگی تیم‌های بزرگ این است که از آن شکستها برای بازی‌های آینده خود درس می‌گیرند؛ و البته بعد از آن شکست از جا بلند شده و با قدرت بیشتری به مسیر ادامه می‌دهند.

بیگی تاکید کرد: با اینکه پیروزی در این بازی می‌توانست فرصت فرار صدرنشینی را ایجاد کند، اما باید بدانیم و این را بپذیریم که با این شکست هم چیزی از دست نرفته است. استقلال هنوز بالای جدول است و بازی‌های زیادی هم برای جبران پیش رو دارد که باید از این فرصتها استفاده کند.

هافبک پیشین آبی پوشان گفت: استقلالی‌ها باید این شکست را فراموش کرده و به تیم نفت مسجد سلیمان فکر کرده و روی این تیم تمرکز کنند. شاگردان فکری ثابت کرده‌اند که هر تیمی را می‌توانند در خانه خودش شکست دهند و باید با قدرت و روحیه در مسجد سلیمان به میدان رفته و امتیازات کاملی از این بازی مهم به دست آورند.

کارشناس فوتبال بیان داشت: ۳ بازی تا پایان نیم فصل باقی است که هر ۳ بازی مهم و حساس است. گرچه قهرمانی نیم فصل از یک سو اصلاً اهمیت ندارد، اما برای ایجاد انگیزه و روحیه در تیمی که دنبال قهرمانی است، رسیدن به قهرمانی نیم فصل می‌تواند مهم باشد. اگر استقلالی‌ها هم قصد هدف گذاری مرحله‌ای را دارند، باید نزدیک‌ترین هدف آنها قهرمانی نیم فصل باشد.

Football news:

Morata contracted a cytomegalovirus infection. The Juve striker fainted after the game with Porto
Prosecutors have reopened the case against Jerome Boateng for assaulting an ex-girlfriend in 2019. She died in February
Gian Piero Gasperini: I will not talk about the removal, or UEFA will disqualify me for 2 months
Zidane on the removal of the Broiler: I don't know if the penalty was excessive. The real world was not his best match, but the win
Ex-referee Iturralde on the removal of the Broiler: Borderline foul. It was possible to show both yellow and red
Gasperini on 0:1 with Real Madrid: You just need to win in Madrid. There is no need to speculate
Toloi about 0:1 with Real Madrid: Atalanta played a great match. We're still in business, now we have to win