Iran

تغییر کاربری ماسک به چشم‌بند؛ چُرت بین دونیمه «بیل» کفر رئالی‌ها را درآورد

در جریان پیروزی ۲ بر صفر تیمش برابر آلاوز در ورزشگاه آلفردو دی استفانو، بیل تعویضی بلااستفاده کهکشانی‌ها بود؛ پیروزی که در نهایت به افزایش اختلاف امتیاز رئال با بارسلونا به چهار منجر شد و تیم تحت هدایت «زین الدین زیدان» را در فاصله ۶ امتیازی تا فتح لالیگا قرار داد.

با این حال، این دیدار برای بیل که از روی سکوها نظاره‌گر بازی بود و برای رعایت فاصله اجتماعی با سایر تعویضی‌های رئال فاصله داشت، یک بعد از ظهر کسل کننده در غروب مادرید بود.

ستاره ولزی رئال که هفته ای ۴۰۰ هزار یورو درآمد دارد، به اندازه‌ای آرام بود که در یک لحظه دوربین ها تصویر وی را در حالی که پاهایش را دراز کرده و ماسکش را روی چشم‌هایش کشیده بود و به طنز طوری وانمود می‌کرد که گویی در حال چرت بین بازی است، ثبت کردند.

رابطه بیل با هواداران رئال در چند فصل اخیر به شکلی فزاینده تند و تلخ شده است؛ هوادارانی که به دلیل مصدومیت‌های طولانی و اولویت قرار دادن حضور در تیم ملی ولز و همچین گلف بازی کردن، وی را به عدم تعهد به رئال متهم کرده اند.

تعجبی هم ندارد که هواداران رئال جنبه طنز داستان را رها کرده و بیل را بابت «توهین به باشگاه» مورد سرزنش قرار دهند.

در ادامه نیز پس از انجام پنجمین تعویض توسط زیدان، حالت بی‌تفاوت بیل نسبت به تیمش با خنده‌های وی محرزتر از قبل شد.

در یکی از واکنش‌های توییتری به این ویدئو، یکی از هواداران رئال نوشت گرت بیل برای اینکار سالی ۱۵ میلیون یورو می‌گیرد، نهایت رذالت!

بیل تا تابستان ۲۰۲۲ با رئال قرارداد دارد اما سال گذشته در آستانه کوچ به سوپرلیگ چین قرار داشت اما در نهایت در سانتیاگو برنابئو ماند؛ جایی که برای فتح چهارمین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به آن کمک کرده بود.

Football news:

Mbappe thanked the PSG doctors: Don't tell me about the pain
Liverpool presented a turquoise away kit for the 2020/21 season
The President of PSG: Neymar and Mbappe will never go away. They are one of the best players in the world
Thomas Tuchel: If both legs were intact, you could have seen my 40-meter sprint
PSG saved Tuchel's pet: Choupo-moting got everyone for free, managed not to score from a centimetre, and now pulled Paris to the semi-finals of the Champions League
Gian Piero Gasperini: The worst part is that we were so close. I can only thank the guys
Neymar was the player of the match Atalanta-PSG. He gave an assist