logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

تلاش مایوسانه اسرائیل درباره ایران

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،  اسراییل مایوسانه در تلاش است که جنگ را بر ایران تحمیل کند. یکی از علتهای تلاش اسراییل برای این کار، نجات جنایتکار جنگی ای به نام «بنیامین نتانیاهو» است و علت دیگر، راهبرد و سیاست بلند مدت این رژیم، برای ایجاد تفرقه و حکومت بر خاورمیانه است. اسراییل و کردها در خط مقدم جنگ طلبان داخل عراق هستند و آمریکا هم تعزیه گردان دلقک بازی این دو شده است. از چادر زدن و تحصن مردم در اطراف سفارت آمریکا در بغداد، برای فریب دادن ترامپ بهره بردند تا به او القا کنند که تسخیر سفارت آمریکا در بغداد، و تکرار آنچه که در ایران در دوران پرزیدنت کارتر رخ داد، قریب الوقوع است.

اگر ترامپ واقعا دستور ترور (سردار سلیمانی) را داده باشد، در اینکه ترور او را معادل ترور بن لادن دانسته، فریب خورده و به اشتباه رفته است. بگذریم که بن لادن و داعش هم، توسط صهیونیست ها و با حمایت مالی و تجهیزات پنتاگون درست شدند. باید به ترامپ گفته می شد که ترور «سرلشکر قاسم سلیمانی» در داخل عراق، معادل ترور «آرشیدوک فرانتس فردیناند» (در سارایوو) است که موجب آغاز جنگ جهانی اول شد.

مشروح این یادداشت را اینجا بخوانید.

312 310

Themes
ICO