Iran

اظهار رضایت سرمربی آزادکاران ملی‌پوش از بازسازی خانه کشتی

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم افتتاح خانه کشتی شماره یک مجموعه ورزشی آزادی که مدتی در حال عملیات بازسازی و تجهیز بود، صبح روز دوشنبه گذشته با حضور سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش، محمدرضا طالقانی و مسئولان فدراسیون کشتی برگزار شد.

این سالن که سالها به عنوان محل اصلی برگزاری اردوهای تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی مورد استفاده قرار می گرفت نیاز به تجهیز و نوسازی داشت تا اینکه فدراسیون کشتی چندی پیش وارد عمل شد و این سالن را بطور کامل مورد بازسازی قرار داد.

غلامرضا محمدی و شاگردانش در تیم ملی کشتی آزاد، نخستین کشتی‌گیرانی بودند که پس از آماده سازی خانه کشتی از روز گذشته در این سالن اردو زدند. سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در این خصوص گفت: یکی از کارهای ارزشمند فدراسیون کشتی بازسازی مطلوب خانه کشتی بود که این کار به نحو احسن انجام شد.

وی افزود: شان و منزلت کشتی ما این بود که صاحب یک سالن مجهز و در خور نام ایران باشد که این موضوع با همت فدراسیون کشتی اجرایی شد و باید از متولیان فدراسیون تشکر و قدردانی کرد.

اردوی تیم ملی کشتی آزاد طی روزهای ۶ تا ۱۸ اسفندماه و اردوی تیم ملی کشتی فرنگی طی روزهای ۱۰ تا ۲۰ اسفندماه در خانه کشتی مجموعه ورزشی آزادی پیگیری خواهد شد.

آزاد وفرنگی کاران تیم ملی خود را برای حضور در مسابقات گزینشی المپیک در آسیا اماده می کنند که این مسابقات روزهای ۸ تا ۱۰ فروردین ماه در قرقیزستان برگزار می شود.