Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Aistros Vilniaus rajone: valdančioji dauguma rodo savo galią, meras kapituliuoti nesiruošia

120 eurų siūlymas – mero

Paskutiniame Vilniaus rajono tarybos vasaros posėdyje meras R.Duchnevičius pristatė siūlymą privačius darželius lankančių vaikų tėvams rajone skirti 120 eurų kompensacijas. Tokiu būdu palengvėtų našta tėvams bei padidėtų tikimybė, kad jie savo gyvenamąją vietą deklaruos Vilniaus rajone, o ne sostinėje, kaip yra dažnu atveju iki šiol.

Šis sprendimas itin palankiai sutiktas aplink sostinę išsidėsčiusiose gyvenvietėse – Riešėje, Avižieniuose, Bukiškyje ir t.t. Nes kaip tik čia kuriasi ar jau yra įsikūrusios daug jaunų šeimų, auginančių vaikus. Jiems ir yra aktualiausi klausimai dėl vietų darželiuose ar mokyklose.

Iki šiol Vilniaus rajonui vadovavusi Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) atstovė Marija Rekst negirdėjo gyventojų prašymų ir teiginių, kad poreikis darželiams rajone kur kas didesnis, nei savivaldybė mėgina parodyti.

Ypač didelio pasipiktinimo būta, kai 2020 m. sausio 31-osios posėdyje tuometė merė pareiškė: „Aš tik priminsiu jums, kad tie sąrašai buvo išgalvoti, vaikai be tėvelių“. Tai buvo skirta tėvų bendruomenei iš Rastinėnų. Įžeisti tėvai reikalavo atsiprašymo, bet jo nesulaukė.

(Ne)susitaikymas su rinkimų baigtimi?