Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

D. Čerjazdanovas pradeda vadovauti „Savy“

Tarpusavio skolinimo ir sutelktinio finansavimo platformos „Savy“, kurią valdo įmonė „Bendras finansavimas“, vadovu tampa Danatas Čerjazdanovas. Šiose pareigose jis keičia Audrių Žiugždą.

D. Čerjazdanovas daugiau nei 15 metų dirba bankininkystės ir finansų technologijų srityse, o paskutiniuosius dvejus metus jis buvo bankinių ir fintech kritinių IT sistemų kūrėjos „BankingLab“ komercijos vadovu.

D. Čerjazdanovo kandidatūrai jau pritarė ir Lietuvos bankas, rašoma bendrovės pranešime.

A. Žiugžda lieka „Savy“ akcininku ir užims finansų direktoriaus pareigas. Taip pat jis ir toliau vadovaus bendrovei „Neverest Capital“ bei didžiausią dėmesį skirs specializuoto banko kūrimui kartu su kredito unija „Saulėgrąža“.

Tuo pačiu „Savy“ atnaujino ir praplėtė vadovų komandą. Vykdančiąja vadove tapo Silvija Kažukauskaitė, iki šiol buvusi Verslo ir būsto paskolų skyriaus vadove, o Klientų aptarnavimo padaliniui vadovaus Olga Kvetkovskaja, kuri prieš tai dirbo produktų vadove pirmajame Lietuvos vienaragyje „Vinted“.

„Savy“ – pirmoji tarpusavio skolinimo platforma Lietuvoje, kuri sujungia žmones, norinčius pasiskolinti, bei žmones, siekiančius įdarbinti pinigus ir gauti aukštesnę grąžą. Platforma vadovaujasi atsakingojo skolinimo nuostatais ir veikia pagal 5 Lietuvos banko išduotas licencijas.

Nuo veiklos pradžios 2014 metais per platformą finansuota paskolų už daugiau nei 80 mln. Eur, o investuotojams išmokėta palūkanų suma siekia daugiau nei 12 mln. Eur. Šiuo metu platforma vienija daugiau nei 40.000 registruotų investuotojų ir per 200.000 registruotų paskolų gavėjų.

Rugsėjį platforma pristatė pirmąją Lietuvos tarpusavio skolinimo rinkoje mobiliąją programėlę.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Vadyba“