Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Ieškoma naujo Statybos inspekcijos vadovo

Paskelbtas naujo Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos vadovo konkursas.

Aplinkos ministerija skelbia, kad ieškoma kandidatų, kurie turėtų ne tik profesinės patirties, bet ir būtų puikūs vadybininkai, turėtų viziją, kaip pagerinti institucijos darbą.

„Naujojo institucijos lyderio laukia nelengvas uždavinys: reikės mažinti statybų biurokratiją ir ją keisti inovacijomis ir skaitmeninimu, atsisakyti biurokratinių perteklinių reikalavimų, tačiau ir efektyviai plėsti statybų kontrolės mechanizmą“, – pranešime sako Simonas Gentvilas, aplinkos ministras.

Viešojo valdymo agentūra nurodo, kad pretendentai, be aukštojo universitetinio išsilavinimo, turi turėti bent trejų metų vadovaujamo darbo patirties, mokėti anglų, prancūzų arba vokiečių kalbas, atitikti reikalavimus, būtinus darbui ar susipažinimui su įslaptinta informacija.

Būsimas vadovas bus tiesiogiai pavaldus aplinkos ministrui, jo atlyginimas (neatskaičius mokesčių) prasidės nuo 3.900 Eur.

Pretendentų paraiškų laukiama iki spalio 10 dienos.

Statybos inspekcijos vadovas skiriamas 5 metų kadencijai su galimybe ją pratęsti dar 5 metams. Nuo 2018 m. gegužės įstaigai vadovavusi Eglė Kuklierienė šių metų rugpjūtį paliko pareigas, o laikinai Statybos inspekcijai šiuo metu vadovauja vyriausiasis patarėjas Saulius Puidokas.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Statyba ir NT“