Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

JK penkiems Bulgarijos piliečiams pateikti kaltinimai šnipinėjus Rusijai

Jungtinėje Karalystėje penkiems Bulgarijos piliečiams buvo pateikti kaltinimai šnipinėjus Rusijai.

Antradienį jie stojo prieš Londono teismą, jiems buvo paskirtas areštas.

Trys vyrai ir dvi moterys Vestminsterio magistratų teisme pasirodė vaizdo ryšiu, o kalbėdami patvirtino tik savo vardus ir gimimo datas.

Kiekvienas iš jų sulaukė kaltinimo sąmokslu rinkti informaciją, kuri būtų tiesiogiai ar netiesiogiai naudinga Maskvai, siekiant padaryti žalą kitų valstybių saugumui ir interesams.

Nurodoma, kad šie įtariami nusikaltimai buvo vykdomi nuo 2020-ųjų rugpjūčio 30-osios iki praėjusių metų vasario 8 dienos. 

Vyriausiojo teisėjo pavaduotojas Tanas Ikramas šiems penkiems asmenims skyrė kardomąjį kalinimą, kol spalio 13 dieną bus surengtas kitas teismo posėdis.

Metų pradžioje kovos su terorizmu detektyvai sulaikė penkis asmenis – 45-erių Orliną Roussevą, 41-erių Bizerį Dzhambazovą, 32-erių Katriną Ivanovą, 31-erių Ivaną Stoyanovą ir 29-erių Vanią Gaberovą, įtariamus įvykdžius nusikalstamą veiką pagal Valstybės paslapčių įstatymą.

O. Roussevas, B. Dzhambazovas ir K. Ivanova vasario viduryje sulaukė kaltinimų suklastotų tapatybės dokumentų laikymu turint neteisėtų ketinimų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Verslo aplinka“