Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Kaip sustiprėti: verslininkai gali kreiptis nemokamų ekspertų konsultacijų

Mažų ir vidutinių įmonių atstovai nemokamai gali gauti individualizuotų konsultacijų rinkodaros, pardavimų, skaitmeninės transformacijos, finansų ir kitais klausimais. Kiekvienas verslininkas gaus individualų iki 20 val. konsultacijų planą pagal jo verslo poreikius.

Verslai galės pasirinkti jiems aktualiausią temų grupę – teisės ir finansų, rinkodaros, pardavimų ir verslo strategijos arba verslo transformacijos ir žalinimo. Planuojama, kad iki metų pabaigos konsultacijomis pasinaudos per 150 verslų.

Inovacijų agentūra pažymi, kad konsultacijas gali pasitelkti ir sunkumų patiriantys verslai – tokios įmonės bus konsultuojamos finansų ir teisės temų klausimais siekiant užtikrinti verslų gyvybingumą ir tvarų augimą. 

„Žmonėms, kuriantiems verslą, siūlome puikią galimybę pasinaudoti individualiomis konsultacijomis. Konsultacijų planai bus kuriami atsižvelgiant į kiekvieno verslininko poreikius ir problemas, o verslo ekspertai pasidalins savo žiniomis, kad verslas galėtų stiprėti ir tvariai augti“, – pranešime cituojama Ieva Valeškaitė, ekonomikos ir inovacijų viceministrė.

Inovacijų agentūra kviečia mažų ir vidutinių verslų atstovus registruotis gauti tikslinių verslo konsultacijų iki lapkričio 6 d. Daugiau informacijos ir registracija – Inovacijų agentūros interneto svetainėje.

Verslo konsultacijas teiks išoriniai verslus konsultuojantys profesionalai. Norintieji gauti konsultacijų verslai turi užsiregistruoti, gavę patvirtinimą – su konsultantu aptarti klausimus, problemas ir sudaryti konsultacijų grafiką.

Patricija Reut, Inovacijų agentūros Pažangos departamento direktorė, nurodo, atnaujinta tikslinių konsultacijų priemonė įgyvendinama antrą kartą. Šiemet dalyviams numatyta naujų temų, taip pat – elektroninis įrankis, kuris supaprastins konsultacijų planavimą, teikimą ir atgalinį ryšį.

„Pirmąjį kartą paskelbus šią priemonę, verslininkai plūdo konsultuotis rinkodaros, pardavimų klausimais, didelio populiarumo sulaukė ir teisinių bei finansinių klausimų konsultacijos. Šiemet konsultacijų sąrašą papildė žalinimo bei verslo transformacijos tema, atliepianti valstybės prioritetą skatinti skaitmeninę verslo transformaciją“, – nurodo P. Reut.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Mano verslas“