Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

M. Navickienė svarsto galimybę dalyvauti TS-LKD rinkimuose dėl kandidatavimo į prezidentus

Taip ji kalbėjo partijos skyriams jos kandidatūrą pasiūlius 62 kartus. 

„Tikrai svarsčiau ir tebesvarstau šią opciją ir svarbiausia žinia, kad mane labai sujaudino tas palaikymas partijos žmonių. Tai man yra labai svarbu“, – žurnalistams trečiadienį sakė ministrė.

„Man reikia atsakyti į galutinius klausimus, ar šitas kelias šitame etape man būtų tinkamas pasirinkimas, bet tikrai svarstau“, – pridūrė ji.

Partijos duomenimis, premjerės Ingridos Šimonytės kandidatūra pasiūlyta 66 kartus, partijos vadovo Gabrieliaus Landsbergio – 64, parlamentaro Lauryno Kasčiūno – 54, krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko – 42, parlamentaro Pauliaus Saudargo – 41 kartą.

Kiti kandidatai kol kas aiškiai nėra išreiškę savo pozicijos dėl dalyvavimo pirminiuose partijos rinkimuose, kurie bus rengiami lapkričio viduryje.

Lietuvoje prezidento rinkimai vyks 2024 metų pavasarį. Visuomenės apklausų duomenimis, dabartinis prezidentas Gitanas Nausėda juose yra ryškiausias favoritas, į populiariausiųjų trejetą taip pat patenka advokatas Ignas Vėgėlė ir I. Šimonytė.

G. Nausėda ir I. Vėgėlė sprendimus dėl dalyvavimo rinkimuose žada paskelbti vėliau šiemet.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga rinkimuose kelia buvusį sveikatos apsaugos ministrą, Seimo narį Aurelijų Verygą, apie kandidatavimą paskelbė Kazlų Rūdos meras Mantas Varaška, jį remia Lietuvos regionų partija.