Lithuania

Merginų U19 futbolo rinktinė pralaimėjo Albanijos bendraamžėms

Pirmame rungtynių kėlinyje abi rinktinės susikūrė dėkingas progas įvarčiams pasiekti, tačiau sėkmė jame lydėjo tik albanes – jos įgijo dviejų įvarčių persvarą po Klaudijos Borci įvarčio ir Roselos Vasos atlikto baudos smūgio. Albanių vartams grėsmę sukėlė Emos Kriaučiūnaitės ir Karolinos Jasaitytės smūgiai.

Žaidimo dinamika po pertraukos išliko panaši, o Lietuvos rinktinės gretose smūgius į varžovių vartus atliko Meida Proscevičiūtė, Ema Kriaučiūnaitė. Įvartį mūsiškėms pavyko pelnyti 74 minutę, pasinaudojus kampiniu – kamuolį į albanių vartus rezultatyviai nukreipė Karolina Jasaitytė.

Nepaisant nervingos susitikimo pabaigos, albanėms pavyko apginti persvarą ir laimėti rezultatu 2:1. Kitame šios grupės susitikime Šveicarijos ekipa sutriuškino Kipro rinktinę net 15:0.

Šį šeštadienį Karolio Jasaičio treniruojama rinktinė Vilio mieste susitiks su turnyro šeimininkėmis šveicarėmis, o spalio 31 dieną Šafhauzene žais su Kipro rinktine.

Šafhauzeno stadionas, teisėja – Marina Živković (Serbija);

Įvarčiai: 74 min. Karolina Jasaitytė (Lietuva); 33 min. Klaudia Borci, 45+1 min. Rosela Vasa (Albanija);

Įspėti: 32 min. Ineta Šukštulytė, 33 min. Karolis Jasaitis,  90+7 min. Santa Lichareva (Lietuva); 73 min. Arlinda Kodra, 90 min. Alesia Cenaj (Albanija);

Lietuvos merginų U19 rinktinės sudėtis: Darija Mikuckytė, Irūna Blaškytė (73 min. Santa Lichareva), Karolina Jasaitytė, Greta Jaroševičiūtė, Ineta Šukštulytė (62 min. Vanesa Vasiliauskaitė), Neda Klezaitė (46 min. Kotryna Maželytė), Karina Klevinskaitė (46 min. Viltė Švarcaitė), Ema Kriaučiūnaitė (62 min. Aistė Šveckutė), Atėnė Streckytė, Agnieška Kazarina, Meida Proscevičiūtė. Atsargoje: Austėja Petkevičiūtė, Miglė Žižytė, Saulė Uždavinytė.