Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Mirė po avarijos į komą paniręs jaunimo rinktinių futbolininkas

„Tragiškas praradimas – penktadienio vakarą netekome perspektyvaus futbolininko, jaunimo rinktinių žaidėjo Edvino Pukinsko. Po eismo įvykio praėjusią savaitę vaikinas paniro į komą ir vakar jo gyvybė užgeso“, – šeštadienį rašoma feisbuko paskyroje „Lietuvos futbolas“.

Lietuvos futbolo federacija pareiškė užuojautą E. Pukinsko šeimai ir artimiesiems.

Apie netektį pranešė socialiniame tinkle pranešė ir vaikų futbolo asociacija „Žalgirietis“

„Mirtis visada šalia mūsų. Deja, ji pakvietė kelionei mūsų šeimos narį Edviną. Po autoįvykio jis turėjo svarbiausią gyvenimo kovą, trukusią septynias dienas, ir pas mus nebegrįžo. Užuojauta artimiesiems ir visai mūsų bendruomenei“, – pranešama feisbuke.

Kaip rašoma, jaunas, vos 16 metų vaikinas, buvo U-18 komandos vedlys.

„Žmogus visada pasitinkantis visus su šypsena, nuolat įsiveliantis į komiškas ir kurioziškas situacijas, kurios perpiešdavo daug pilkų dienų. Pasiilgsime nr. 22 reidų kairiuoju kraštu ir magiškos kairės kojos rezultatyvių perdavimų. Kartu mes svajojome, kartu mes augome ir ėjome pasirinktu keliu. Ačiū, Edvinai už draugystę ir laiką, kurį mums dovanojai! Nors mūsų keliai laikinai prasilenks, bet mes dar susitiksime ir niekada nepamiršime. Gyvenimas kartais rūstus, neteisingas ir negailestingas, bet visada viltingas. Saugokite save“, – jautriais žodžiais dalijosi asociacijos atstovai.