Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Paauglei kanapes pardavusi klaipėdietė išgirdo teismo nuosprendį

Šių metų pradžioje policijos pareigūnai operatyviai sureagavo į gautą informaciją apie tai, jog viename Klaipėdos daugiabutyje prekiaujama narkotinėmis medžiagomis.

Pareigūnams nuvykus nurodytu adresu, iškvietimo vietoje buvo patikrinta įtarimų sukėlusi 15-metė. Patikrinimo metu nepilnametės rankinėje buvo rasta beveik 300 gramų narkotinės medžiagos – kanapių. Nustatyta, kad narkotines medžiagas jai perdavė tame pačiame name gyvenanti 26-erių metų klaipėdietė. Pas ją teisėsaugos pareigūnai tąkart rado ir daugiau kvaišalų – dar beveik 200 gramų kanapių ir nedidelį kiekį kokaino.

Klaipėdietei buvo pareikšti kaltinimai dėl narkotinių medžiagų platinimo nepilnamečiams, neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Klaipėdos apygardos teismas, įvertinęs visus bylos duomenis bei surinktus įrodymus, 2023 m. rugsėjo 28 d. priimtu nuosprendžiu pripažino merginą kalta dėl jai inkriminuotų nusikalstamų veikų. Teismas nuteistajai skyrė laisvės apribojimą vieneriems metams ir dviem mėnesiams bei laisvės apribojimo laikotarpiu įpareigojo ją devynis mėnesius dalyvauti elgesio pataisos programoje, dirbti arba užsiregistruoti Užimtumo tarnyboje. Klaipėdietei taip pat uždrausta vartoti psichiką veikiančias medžiagas.

Nuosprendis per dvidešimt dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.