Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Pareigūnai Plungės miškuose visą naktį ieškojo paklydusio grybautojo

Pirmadienį apie 21 val. buvo gautas pranešimas, kad Plungės rajone dingo grybauti atvažiavęs 1951 m. gimęs vyras.

Į pareigūnus pagalbos kreipėsi pradingusiojo draugas, kuris aiškino, kad grybauti atvažiavo dviese, po mišką vaikščiojo atskirai ir draugas sutartu laiku prie automobilio nepasirodė, o pranešėjo pastangos jį surasti buvo bevaisės.

Į mišką Plungės rajone, Kulių seniūnijoje, išvyko gausios Plungės r. PK pareigūnų pajėgos, pasitelktas ir kinologas su tarnybiniu šunimi. Mišką pareigūnai „šukavo“ iki paryčių. Išaušus dingusiojo paieška buvo atnaujinta, pasitelktas ir sraigtasparnis. Jo įgula miške pastebėjo kažką įtartina, o į nurodytą vietą atskubėję pareigūnai rado gulintį nuvargusį grybautoją, kuris nedelsiant buvo perduotas medikams.

Policijos pareigūnai visada pasirengę padėti surasti pradingusius žmones, tačiau dar kartą primena, kad į mišką eiti reikėtų atsakingai pasirengus – aiškiai ir tiksliai informuoti artimuosius, kur ir kiek laiko planuojama praleisti miške, mobilusis telefonas turėtų būti pilnai įkrautas, rengtis patariama ryškiais drabužiais, pravartu turėti žibintuvėlį, kuris gali palengvinti paiešką tamsiuoju paros metu.