Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

PSO ragina „Hamas“ paleisti įkaitus, motyvuodama susirūpinimu dėl sveikatos

PSO teigė, kad Tarptautiniam Raudonojo Kryžiaus komitetui taip pat turėtų būti leista suteikti skubią medicininę pagalbą, kad būtų išsiaiškinta įkaitų sveikatos būklė. Organizacija pridūrė, kad yra pasirengusi suteikti visą būtiną medicininę paramą.

„Reikia, kad įkaitų pagrobėjai skubiai pateiktų [įkaitų] gyvybės ženklus, įrodymus, kad jiems buvo suteikta sveikatos priežiūra, ir nedelsiant paleistų visus pagrobtuosius dėl humanitarinių ir sveikatos priežasčių“, – išplatintame pareiškime teigė PSO vadovas PSO vadovas Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas (Tedrosas Adhanomas Gebrejesusas).

„Daugelis įkaitų, įskaitant vaikus, moteris ir pagyvenusius žmones, turi sveikatos sutrikimų, kuriuos reikia skubiai ir ilgai prižiūrėti ir gydyti. Pagrobtųjų ir jų šeimų patiriama psichikos sveikatos trauma yra didelė, todėl labai svarbi psichosocialinė parama“, – pridūrė jis. 

Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas pridūrė, kad PSO padarys „viską, ką gali, kad paremtų nelaisvėje laikomų asmenų sveikatos ir humanitarinius poreikius“.

„Visi civiliai gyventojai, kenčiantys nuo šio konflikto, turi būti apsaugoti“, – nurodė PSO vadovas.