Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Savanorių prospekte vėlų vakarą sumušta trylikametė, ją mušęs jaunuolis sulaikytas

Kauno.diena.lt susisiekus su policijos pareigūnais, paaiškėjo, jog šįkart konfliktas kilo tarp jaunuolių. Medikų pagalbos prireikė trylikos metų mergaitei. Policininkams apie konfliktą pranešė vienas iš kompanijoje buvusių jaunuolių, sakydamas jog vaikinas muša merginą.

„Tarp jaunuolių kilo konfliktas,  policija į jį reagavo kaip į viešos tvarkos pažeidimą. Įtariamas pilnametis jaunuolis buvo sulaikytas, nukentėjusiąją medikai apžiūrai išsivežė į klinikas. Kažkuo jaunimas nepasidalino. Gerai, kad yra sulaikyti ir gerai, kad nėra stipriai nukentėjusių“, – vėlyvo vakaro įvykius Kaune aiškino pareigūnas.

Stop kadras.

Pasiteiravus, kodėl gatvės konfliktui prireikė net kelių ekipažų pareigūnų, buvo paaiškinta, jog reagavo keli ekipažai, nes situacija buvo neaiški. 

Šįkart trylikametę iš konflikto vietos išsivežė medikai. Kauno.diena.lt paprašė patikslinti, kaip pareigūnai elgiasi su vaiku ar paaugliu, kuris vėlyvą vakarą patenka į pareigūnų akiratį „Jei gatvėje įvyksta bet kokia veika, nepilnamečių nepaleidžiame, vežame į namus“,– patikino budintis policijos pareigūnas.