Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

„Skaidriniam“ tęsiasi: A.Tapinas viešina Marijampolės politikų nuodėmes, tarp kurių – ir „geimerių laptopai“

Skaidrinam šiandien pristato Marijampolę - vieną stipriausių LSDP bastionų regionuose. Nuo 2021 metų rugsėjo Marijampolės valdžia atleido tarybos narius nuo prievolės teikti išlaidas patvirtinančius dokumentus, nes taip racionaliau ir reikia pasitikėti politikais“, – rašė A.Tapinas.

„Nuo to laiko tarybos narių išlaidos kažkaip įdomiai suapvalėjo ir atrodo, kad jie tiesiog pradėjo įrašinėti maksimalias išlaidas leidžiančius skaičius“, – pridūrė jis.

Anot jo, yra „fantastiškų dalykų“ ir 2021 sausio-rugsėjo dokumentuose.

„Atrodo, kad visa Marijampolės socialdemokratų valdžia rinkdavosi prie stoties Neste degalinės ir tykodavo svetimų čekių. Meras Povilas Isoda netgi pagerina Lietuvos rekordą pateikdamas penkis kuro pylimo čekius per dieną, o vicemeras Artūras Visockis darbo metu, regis, į degalinę atvairavo fūrą“, – pasakojo „Skaidriniam“ inciatorius.

„Labai realu įtarti, kad aukščiausia Marijampolės valdžia galimai piktnaudžiavo viešaisiais pinigais imdami ir pateikdami svetimus čekius, apmokėtus kitų žmonių kortelėmis. Marijampolės konservatorių lyderiai nusprendė, kad gali miesto žmonių pinigais lizinguotis kompiuterius, o kad būtų ne per mažai, dar įsigijo ir galingus laptopus kompiuteriniams žaidimams“, – tęsė jis.

„Susitikimai prie Neste, fūristų žiedų, geimerių laptopai, keliolika skirtingų kortelių ir kompiuteriai už 6000 eurų - tai Marijampolės tarybos narių kasdienybė“, – pridūrė A.Tapinas.

Visą medžiagą jis paskelbė savo Substack kanale.