Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

TOP 5 podkastai: skirtingos kartos, verslai ir patirtys

Pateikiame daugiausia rugpjūtį „Verslo žinių“ prenumeratorių dėmesio sulaukusių tinklalaidžių – verslų savininkai ir vadovai atvirai kalba apie iššūkius, pamokas ir patirtis, kurios įkvepia.

Visus pokalbių įrašus kviečiame klausyti specialioje Podkastų rubrikoje. 

Taip pat periodines laidas klausykite čia: pirmadieniais - „Kontekstai“, antradieniais - „Vadovas vadovui“, trečiadieniais - „Mano pinigai“, ketvirtadieniais - „Verslo klasė“, penktadieniais - „Rinkos. Kas man iš to?“.

5. „Švaros brolių“ ir „PRO BRO“ įkūrėjas apie plėtrą: dėl vieno objekto bėgti į naują rinką per brangu

Evaldas Kinderis, automobilių savitarnos ir tunelinių plovyklų, švaros centrų bei patalpų valymo grupės „Pro Bro Group“, valdančios „Švaros brolių“ bei „Pro Bro“ prekinius ženklus, vadovas, pasakodamas apie artimiausius penkerių metų planus neslepia ambicijų. Į Europos šalis jo valdoma įmonė veržiasi su greitosiomis tunelinėmis plovyklomis, kurios jau pradeda populiarėti.

4. A. Avulis apie valstybės paramą būsto pirkėjams Lenkijoje: jie padarė labai gerą sprendimą

Lenkijai užkūrus valstybės remiamą programą pirmojo būsto pirkėjams, Arvydas Avulis, nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Hanner“ valdybos pirmininkas, VŽ podkaste tokią priemonę vadina gera ir išspręsiančia daug problemų.

3. G. Karosaitė: mano mokykla – tėvas, ypač krizių valdymo srityje

Goda Karosaitė, „Čili Pizza“ restoranų tinklą valdančios bendrovės „LTK Food Group“ generalinė direktorė, savo didžiausiu mokytoju, patariančiu, kaip auginti restoranų verslą, kaip suvaldyti įvairias kylančias krizes, vadina savo tėtį, kuris greito maisto restoranų tinklą Vilniuje pradėjo plėtoti dar 1997 m, o vėliau perleido mokslus JAV baigusiai dukrai.

2. „Lelijos“ vadovė: nenorėdami išvaryti visų žmonių susidariusius nuostolius kompensavome realizavę NT (I dalis) Genė Zaveckienė, ilgametę patirtį turinčios drabužių gamintojos ir prekybininkės UAB „Lelija“ direktorė, „Verslo žinių“ podkastų studijoje teigė, kad 90% gaminių, kurių kasdien pasiuvama apie 1.000, išgabena užsienio klientams. Tartis dėl palankesnių kainų su pirkėjais nepaprastai sunku, nes panašius gaminius gerokai pigiau gali pasiūlyti Turkijos, Kinijos, Indijos ir kitų šalių siuvyklos.

1. Kaip Baltarusijoje milijonus nurašiusiai „Green Genius“ 92 mln. Eur paskola leidžia neįstrigti

„Kai iki galo baigsime pasitraukimą iš Baltarusijos, aš tiek daug jums galėsiu papasakoti“, – komentuodamas pernai dėl turto nurašymo patirtą 4 mln. Eur nuostolį VŽ podkaste intriguoja Ruslanas Sklepovičius, atsinaujinančios energetikos bendrovės „Green Genius“ vadovas.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Prekyba“