Lithuania

Ukmergiškei paskambinusi vadybininkė prekių ar paslaugų neįsiūlė, bet išgelbėjo gyvybę

Retas žmogus apsidžiaugia atsiliepęs telefonu ir išgirdęs prekių ar paslaugų siūlymą – dažniausiai tai sukelia neigiamas emocijas. Įsivaizduoti, kad nuo tokio nelaukto skambučio galbūt priklauso jūsų gyvybė ar sveikata, beveik neįmanoma.

Sunerimusi dėl pašnekovės sveikatos, vadybininkė paskambino 112. Šis skambutis tikriausiai išgelbėjo gyvybę.

Nutrūkus pokalbiui su kliente, vadybininkė pabandė perskambinti, bet niekas į jos skambutį neatsiliepė. Todėl, sunerimusi dėl pašnekovės sveikatos, ji paskambino skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112. Laimė, vadybininkė žinojo klientės asmens duomenis: vardą, pavardę, gimimo metus, namų adresą ir telefono numerį.

Į pagalbos skambutį atsiliepusi Bendrojo pagalbos centro Vilniaus skyriaus operatorė greitai surinko visą reikiamą informaciją. Pabandžiusi paskambinti nurodytu telefonu ir įsitikinusi, kad niekas neatsiliepia, bei numanydama, kad nuvykus nurodytu adresu buto durų gali niekas neatidaryti, pranešimą apie pagalbos poreikį pareigūnė perdavė visoms trims pagrindinėms tarnyboms: policijai, greitajai medicinos pagalbai ir priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms.

Policininkai ir ugniagesiai gelbėtojai prie daugiabučio namo atskubėjo po 10 minučių. Nors ir ne iš karto, bet buto duris atidarė pati šeimininkė – jos veidas buvo kruvinas (tikriausiai ji susižeidė krisdama).

Šešiasdešimtmetė moteris svirdinėjo, sunkiai dėstė mintis, neatsiminė, kas jai nutiko. Patikrinę blaivumą, policininkai nustatė, kad moteris blaivi, todėl atvykusi greitosios medicinos pagalbos brigada nedelsdama išvežė ją į ligoninę.

Taip laiku iškviestos skubiosios pagalbos tarnybos padėjo rimtą sveikatos sutrikimą patyrusiai ukmergiškei, rašoma Bendrojo pagalbos centro atstovės viešiesiems ryšiams Vilmos Juozevičiūtės ketvirtadienį paviešintame pranešime. Nežinia, kaip būtų pasibaigusi istorija, jei moteriai tą rytą nebūtų paskambinusi tokia rūpestinga ir neabejinga vadybininkė.

Football news:

39-year-old belezoglu is the first player in the history of the Turkish championship to score in four decades
Watch your language when you talk about Florence. The poor are also robbed. Fiorentina fans responded to Ribery
Manchester United and Manchester City will compete for Coulibaly and Skrinjara
Juventus and Manchester City are the leaders in the fight for Adam Traore
Pep Guardiola: I Want Messi to stay in Barcelona
Kike Of Setian: Of course, we can win the championship. This is evidenced by facts and mathematics
Bartomeu on Messi: We have to renew the contract. Leo told me that he wants to finish his career at Barca