Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

„Vilnius Outlet“ pagaliau atidaro „Apollo kiną“

Naujausias sostinės prekybos centras (PC) „Vilnius Outlet“ iki šiol veikė be itin svarbios dedamosios – kino teatro, kurio atidarymą komplikavo pandemijos ir prasidėjusio karo sukelti iššūkiai. Tačiau pagaliau investicija užbaigta ir rugsėjo 29 d. šiame centre pradės veikti „Apollo kinas“.

Pristatydama naująjį kino teatrą „Vilnius Outlet“ komanda akcentuoja, kad kino teatre aukščiausią kokybę užtikrins naujausios, ketvirtos kartos lazeriniai projektoriai, erdvinio garso sistemos ir įvairūs kiti patirtį kine užtikrinantys sprendimai.

Dieną prieš atidarymą vyks bandomieji kino seansai, kuriuose apsilankę žiūrovai galės pirmieji įvertinti naują kino teatrą, o bilieto kaina į visus seansus kainuos 3 Eur.

Kadri Arm, „Apollo Kinas“ generalinė direktorė Baltijos šalims, VŽ sako žinanti, kad šis kino teatras buvo labai laukiamas, todėl gali tik patikinti, kad vizija įgyvendinta su kaupu, todėl neabejojama, kad kino lankytojai pastebės naujo kokybinio lygmens pramogas.

„Kurdami šį kino teatrą viską apgalvojome taip, kad kiekvienas žiūrovas turėtų unikalią patirtį ir su kiekvienu žingsniu vis giliau pasinertų į kino pasaulį. Nuo architektūrinių sprendimų iki pačių moderniausių technologijų kino salėse bei nepriekaištingo komforto – viskas pritaikyta žiūrovų patogumui ir malonumui užtikrinti“, – teigia K. Arm.

Andrius Razmus, „Vilnius Outlet“ generalinis direktorius, sako jau nekantriai laukiantis kino teatro atidarymo. Daugiau nei 15.000 kv. m erdvėje įsikūręs „Apollo Kinas“ svarbus sėkmingai PC veiklai. Lankytojai turės daugiau galimybių rinktis pramogas.

Naujajame kino teatre įrengtos 6 kino salės, kurios vienu metu galės talpinti apie 800 žiūrovų. Pirmojoje salėje, kurioje tilps 339 žiūrovai, įrengtas vienas didžiausių kino ekranų Lietuvoje, kurio plotas – 167 kv. m.

Įmonės nuotr.
Įmonės nuotr.

Vaizdo kokybę užtikrins aukščiausios raiškos ir naujausios, ketvirtosios kartos „Christie Real|Laser“ lazeriniai projektoriai. Šis kino teatras yra pirmasis Baltijos šalyse, kuriame įmontuota tokia technologija. Geriausius erdvinius garsus atkurs moderniausios 7.1 „Christie Vive Audio“ ir „Dolby“ garso sistemos. Visi šie technologiniai sprendimai įdiegti visose kino teatro salėse.

Visose salėse įrengtos trijų tipų odinės kėdės: vienvietės klubo kėdės, dvivietės sofos ir patogiausios žvaigždžių kėdės – atlošiami ir šildomi krėslai, kuriuose įmontuotų liečiamų ekranų pagalba klientai galės užsisakyti maistą, užkandžius ir gėrimus viso filmo metu.

Tai jau trečiasis didžiausio Estijos kino teatrų tinklo „Apollo kinas“ Lietuvoje ir 17-tasis Baltijos šalyse. Šiam operatoriui priklauso kino teatrai Vilniaus „Akropolyje“ ir Panevėžyje. Estijoje šiuo metu veikia 11 kino teatrų, Latvijoje ir Lietuvoje po 3.

VŽ rašė, kad  kino teatrą „Ogmios grupė“ planavo atidaryti anksčiau. 

„Koronaviruso padariniai, prasidėjęs karas sujaukė planus ir buvome priversti du kartus atidėti kino teatro atidarymą. Investuotojas irgi netryško dideliu noru skirti didelių sumų objektui Vilniuje, tiesiog buvo svarbu stabtelėti ir pasižiūrėti, kas čia bus. Juolab kad ir energijos kaštai vienu metu atrodė sunkiai suvaldomi“, – lankydamasis VŽ podkastų studijoje šį kovą kalbėjo A. Razmus. 

Skaičiuojama, kad PC valdytojams kino teatro projektas, palyginti su pirmine sąmata, pabrango apie 30%.

„Apollo“ siekia būti didžiausiu ir moderniausiu pramogų tiekėju Baltijos šalyse. „Apollo“ grupei priklauso „Apollo“ knygynai, „Apollo Cinema“, „Blender“ sulčių barai, „Ice-Cafe“ ledainės, „O'Learys“ ir „Action by Apollo“ sporto ir pramogų centrai, „Vapiano“ restoranai ir greitojo maisto tinklas KFC.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Prekyba“