Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

„Žolės“ kelias Vievis–Elektrėnai: srautus čia reguliuoti stengiasi policininkai

Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai ikiteisminiame tyrime dėl narkotinių medžiagų platinimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.) šių metų rugsėjo 27 d. sulaikė du Elektrėnų savivaldybės gyventojus ir jų gyvenamosiose vietose atliko kratas, kurių metu, kaip įtariama, rasta narkotinių medžiagų ir pinigų, galimai gautų iš šios nusikalstamos veikos.

Abu įtariamieji policijai gerai žinomi, teisti už įvairias nusikalstamas veikas, vienas jų – už narkotinių medžiagų platinimą.

Trisdešimtmečiui Vievio gyventojui pareikštas įtarimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti ir paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, dokumentų paėmimas, įpareigojimas registruotis policijos įstaigoje.

Dvidešimt penkerių metų amžiaus Elektrėnų gyventojui pareikštas įtarimas pagal dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo 259 str. 1 d.) ir paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Abu įtariamieji policijai gerai žinomi, teisti už įvairias nusikalstamas veikas. Vienas jų teistas už narkotinių medžiagų platinimą.

Vilniaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai

Vilniaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros Šeštasis skyrius (Trakų rajonas).

Vilniaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai

Vilniaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai