Latvia

Aktīvā atpūta vasarā

Vasarā Jūrmalā pieejamas daudzas un dažādas aktīvās atpūtas iespējas – pludmales sporta veidi, skrituļslidošana Majoros, SUP izbraucieni Lielupē un jūrā.

Vasarā Jūrmalā pieejamas daudzas un dažādas aktīvās atpūtas iespējas – pludmales sporta veidi, skrituļslidošana Majoros, SUP izbraucieni Lielupē un jūrā.

Jūrmalas pludmales centrs atvērts sportotājiem

Jau trešo gadu pludmalē, posmā starp Majoriem un Dubultiem, atvērts Jūrmalas pludmales centrs, kas pludmales sporta veidu cienītājiem piedāvā iespēju iznomāt laukumus un inventāru treniņiem un sacensībām.

Jūrmalas pludmales centrā iekārtoti seši pludmales volejbola laukumi, kas pielāgojami arī pludmales tenisam, trīs pludmales futbola un handbola laukumi, laukums ielu vingrotājiem, kā arī pieejamas ģērbtuves un skatītāju tribīnes.

Centra darba laiks ir katru dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00. Pludmales volejbola vai tenisa laukumu nomas cena ir sākot no 4,50 eiro stundā, pludmales handbola laukumu noma – no 2,50 eiro stundā, bet futbola laukumu noma – no 5,00 eiro stundā. Ar laukumu noslodzi var iepazīties Jūrmalas Sporta servisa centra tīmekļa vietnē jssc.jurmala.lv vai pa tālruni 29613332.

Izbraucieni un ekspedīcijas ar SUP Lielupē un jūrā

SUP braucienu organizētājs “SUP Brothers” piedāvā iespēju iznomāt SUP dēļus un doties braucienā gan pa Lielupi, gan jūru, apskatot gleznainās dabas ainavas. Tāpat ikviens interesents var piedalīties īpaši sagatavotās SUP ekspedīcijās 10 kilometru garumā gar Lielupes grīvas pļavām, Babītes ezeru un Varkaļu kanālu. Pirms brauciena tiek nodrošināta instruktāža un apmācība. SUP nomātava atrodas Dzintaru pludmalē pie pludmales kafejnīcas “Simply Beach House”.

Skrituļslidošana Majoru sporta laukumā

Vasaras sezonā publiskai skrituļslidošanai atvērts Majoru sporta laukums Rīgas ielā 1. Daļēji atklātajā hallē Majoros uz īpaša skrituļslidošanai paredzēta laukuma var skrituļot darbdienās un brīvdienās. Ir iespēja ņemt līdzi savas skrituļslidas vai arī tās nomāt uz vietas. Pieejami izmēri, sākot no 32., līdz 48. Maksa par stundu: pieaugušajiem 2 eiro, skolēniem 1 eiro, bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas. Noteiktos laikos iespējams skrituļot ar nūjām. Aktuālāko informāciju par skrituļslidotavas darbalaiku un noslodzes grafiku var apskatīt mājaslapā https://jssc.jurmala.lv/

Football news:

Pep Guardiola: Sancho has decided to leave, why should he come back? He didn't want to be in the city
Arteta on the absence Gendusa in the application: Some things should change, but they don't
Klopp on the championship corridor from city: I don't need it. We don't celebrate events from a week ago
Inter will announce the transfer of Hakimi after the end of the season
Zidane on Hames' words about Real Madrid: I understand him. He wants to play more, which is normal
The environment of Grisman outraged by the behavior of leopards. They believe that Messi can change the situation
CEO akhmata about Glushakov: We are happy with it. We will discuss the future at the end of the season