Latvia

Batņa iemet tukšos vārtos; "Jukurit" pakāpjas uz otro vietu Somijā

Batņa izcēlās ar precīzu metienu pamatlaika pirmspēdējā minūtē, kad pretinieki spēlēja ar tukšiem vārtiem. Latvijas hokejists kopā uz ledus bija 14 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Citā mačā Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles JYP mājās ar rezultātu 7:3 (2:1, 2:1, 3:1) pārspēja Lapēnrantas "SaiPa". Tumānovs spēlēja astoņas minūtes un 47 sekundes un atzīmējās statistikā ar diviem metieniem pa vārtiem, noslēdzot maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Jukurit" ar 15 punktiem septiņās spēlēs ieņem otro vietu, bet Jiveskiles JYP ar 13 punktiem septiņos dueļos ir sestajā pozīcijā 15 komandu konkurencē.

Arī pats Batņa lieliski iesācis čempionātu un septiņos mačos pamanījies gūt sešus vārtus un atdot trīs rezultatīvas piespēles, pašlaik ieņemot trešo vietu visas līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

"Jukurit" iepriekšējā sezonā izcīnīja 11. vietu 15 komandu čempionātā, bet JYP - 13. vietu, izslēgšanas cīņām nekvalificējoties.