Latvia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

'Carguru' autoparka paplašināšanā ieguldījis 1,7 miljonus eiro

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Uzņēmums "Slyfox", kas pārstāv automašīnu koplietošanas pakalpojumu zīmolu "Carguru", sadarbībā ar "Swedbank" papildinās savu autoparku ar jaunām, videi draudzīgām automašīnām. Investīcijas autoparka palielināšanā mērāmas 1,7 miljonu eiro apmērā, informē bankas pārstāvji.

close-ad

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Reklāma

Ar "Swedbank" atbalstu SIA "Slyfox" jau iegādājies 26 "Toyota" markas automašīnas ar samazinātu CO2 izmešu daudzumu.

"Carguru" darbību sāka 2017. gadā. Pērn uzņēmuma klienti kopumā veikuši vairāk nekā miljonu braucienu, nobraucot teju 15 miljonus kilometru. Analizējot "Carguru" koplietošanas pakalpojuma lietotāju paradumus, secināts, ka aizvien vairāk iedzīvotāju izvēlas atteikties no personīgās automašīnas uzturēšanas, dodot priekšroku īstermiņa automašīnas nomai, jo tas ir izdevīgi it īpaši pašlaik, kad izmaksas, kas saistītas ar personīgās automašīnas uzturēšanu - degviela, apdrošināšana, apkope u.tml., pieaug ar katru dienu.

"Videi draudzīgāku mobilitātes risinājumu meklēšanu šobrīd pamato gan pieaugošās degvielas cenas, gan arī mērķtiecīga virzīšanās pretī ilgtspējīgākai ikdienai. Automobiļu industrija ir viena no tām, kam ir nozīmīga ietekme uz vidi, tāpēc "Carguru" mērķis ieguldīt tieši videi draudzīgu automašīnu iegādē ir atbildīgs solis kā censties mazināt nozares atstāto kopējo CO2 pēdu. Papildus tam jāmin, ka arī koplietošanas automašīnu klienti aizvien biežāk pieprasa pakalpojumu sniedzējiem domāt par vides aspektiem, palielinot kopējo sabiedrības izpratni par videi draudzīgākas mobilitātes nodrošināšanu," saka "Swedbank Līzings" vadītājs Latvijā Jānis Paiders.

SIA "Slyfox" dibināts 2016. gadā. Pērn tas strādājis ar 1,84 miljonu eiro lielu apgrozījumu, nopelnot 206 tūkstošus eiro.