Latvia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Fidži regbisti atspēlējas pret Gruziju, sperot platu soli pretī ceturtdaļfinālam; Argentīna grauj Čīli

Fidži regbisti priecājas par panākumu. (Foto: AP/Scanpix)

Klausies ziņas sadarbībā ar:

Mediju atbalsta fonds

Fidži regbija-15 izlase sestdien Pasaules kausa finālturnīra mačā ar rezultātu 17:12 (0:9) uzvarēja Gruzijas regbistus un pietuvojās iekļūšanai ceturtdaļfinālā.

Pirmajā puslaikā Gruzijas izlasē izvirzījās vadībā ar 9:0 pēc tam, kad divus soda sitienus realizēja Davits Niniašvili un vēl vienu reizi soda sitienu precīzi izpildīja Luka Matkava.

Savukārt otrajā puslaikā Fidži izlasē piezemējumus veica Vaisea Najakalevu un Vinaja Habosi, bet divus realizācijas sitienus precīzi izpildīja Frenks Lomani, kurš pievienoja Fidži vēl trīs punktus ar soda sitienu.

Spēles izskaņā Matkava ar soda sitienu guva vēl trīs punktus Gruzijai, taču tas nemainīja spēles iznākumu.

C apakšgrupā Velsai ir 14 punkti trīs spēlēs, Fidži ir desmit punkti, Austrālija izcīnījusi sešus punktus, kamēr Gruzijai ir trīs punkti trīs mačos, bet Portugāle divās cīņās tikusi pie diviem punktiem.

Tikmēr Argentīnas regbisti Nantē izcīnīja otro uzvaru Pasaules kausa finālturnīrā.

Starp uzvarētājiem rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Nikolass Sančess, kurš veiksmīgi izpildīja sešus realizācijas sitienus, vienu soda sitienu un vienu reizi veica piezemējumu.

D apakšgrupā līdere ar 14 punktiem trijās spēlēs ir Anglija, kurai ar deviņiem punktiem trijos mačos seko Argentīna un Japāna, seši punkti ir Samoa, bet Čīle četros dueļos nav tikusi pie punktiem.

Pasaules kausa izcīņa vairāk nekā pusotra mēneša garumā norisinās deviņās Francijas pilsētās, 20 valstsvienībām cīnoties par prestižo trofeju. Pirmajā posmā četrās apakšgrupās izlases aizvada viena apļa turnīru, labākajām divām iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Katras grupas pirmo triju vietu īpašnieces nodrošinās ceļazīmes uz 2027. gada Pasaules kausa izcīņu.

Francija pasaules meistarsacīkstes uzņem trešo reizi vēsturē un otro reizi - kā vienīgā rīkotāja. No deviņiem aizvadītajiem turnīriem pa trim reizēm čempionu kausu, kas nosaukts Viljama Veba Elisa vārdā, virs galvas cēluši Jaunzēlandes un Dienvidāfrikas Republikas regbisti, divi tituli ir Austrālijai, bet viens - Anglijai.

Pirms četriem gadiem Japānā notikušajā Pasaules kausā uzvarēja DĀR, kas finālā ar rezultātu 32:12 guva virsroku pār Angliju.

Tēmas: Francija, DĀR, Japāna, Anglija, Portugāle, Austrālija, Gruzija, Argentīna, Čīle, Fidži, Pasaules kauss regbijā