Latvia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Indijā sāk tiesāt latvietes Līgas Skromanes slepkavas; radinieki bažījas par liecinieku drošību

Kā vēstījām, meitene tika atrasta mirusi 21. aprīlī Indijā, upes krastā Keralas štata Thiruvananthapuramas pilsētā – ķermenis bijis izkropļots un bez galvas. Sieviete kopā ar māsu Ilzi bija ieradusies Indijā, lai ārstētos no posttraumatiskā stresa sindroma.

Par Līgas Skromanes nogalināšanu tiesas priekšā stājušies divi vīrieši – 27 gadus vecais Udajani un 31 gadu vecais Umeš, kuri,kā minēts apsūdzībā, ievilinājuši Līgu mežā, sazāļojuši, seksuāli izmantojuši un nogalinājuši. 

Tiesā paredzēts uzklausīt 103 lieciniekus, un pirmā no tiem bija Līgas jaunākā māsa Ilze. Viņa pastāstīja tiesai, kā abas ar māsu nonākušas Keralā, kur Līga saņēma terapiju, kas palīdzētu ārstēt viņas depresiju. Ilze sacīja, ka Līga pazuda no jogas nodarbības 14. martā, vairāk nekā mēnesi pēc tam, kad bija sākusi ārstēšanos. Māsas mirstīgās atliekas tika atrastas pēc vairāku nedēļu ilgas meklēšanas.

Ilze atklāj, ka viņas vienīgais mērķis tiesā ir teikt patiesību un panākt taisnīgumu attiecībā uz māsu un ģimeni. Nogalinātās māsa arī izteikusi bažas par lieciniekiem lietā, jo atklājies, ka policija arestējusi kādu apsūdzētā radinieku par draudu izteikšanu. 

“Esmu pārliecināta, ka ir aizturēti īstie vīrieši, kas atbildīgi par manas māsas izvarošanu un slepkavību. Ir pagājuši četri gadi, kopš es zaudēju māsu. Ne es, ne mana ģimene nekad nebūtu iedomājušies, ka mums būs jāpārdzīvo šāda traģēdija,” pauda Ilze. 

Paredzams, ka tiesas process ilgs līdz 21. jūnijam.