Latvia

Inga Vanaga atkārtoti ievēlēta par Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāju

LIZDA septītajā kongresā, kas notika attālināti, par LIZDA priekšsēdētāju vienbalsīgi elektroniski ievēlēta līdzšinējā arodbiedrības priekšsēdētāja Vanaga, bet par LIZDA priekšsēdētājas vietnieci ievēlēta Irina Avdejeva, kura līdz šim arodbiedrībā pildīja izglītības jautājumu ekspertes pienākumus. Citas kandidatūras arodbiedrības priekšsēdētāja un vietnieka amatam nebija izvirzītas, norādīja Meisters.

Pamatojoties uz ārkārtējo situāciju valstī, Uzņēmuma reģistra sniegto informāciju, spēkā esošo likumu par attālinātu balsošanu Covid-19 pandēmijas laikā, LIZDA padome aprīļa beigās nolēma septīto kongresu rīkot divās daļās.

Pirmā daļa attālināti notika šonedēļ un tajā kongresa delegāti elektroniski apstiprināja LIZDA statūtus un revīzijas komisiju, elektroniski vēlēja LIZDA revīzijas komisijas locekļus, kā arī vēlēja LIZDA priekšsēdētāju un LIZDA priekšsēdētāja vietnieku. Balsojumā piedalījās 224 no 227 ievēlētajiem kongresa delegātiem. Par Vanagu nobalsoja visi, kas piedalījās balsojumā, proti, 224 delegāti.

Uzzinot balsojuma rezultātus, LIZDA priekšsēdētāja Vanaga pateicās ikvienam biedram par viņas kandidatūras atbalstīšanu. Viņas ieskatā, balsojums ir augstākais novērtējums par kopīgi sasniegto, par viņas līdzšinējo darbību, par padomes, valdes, kā arī LIZDA biroja darbu.

Savukārt par Avdejevu nobalsoja 223 no 224 kongresa delegātiem.

LIZDA septītā kongresa otro daļu plānots organizēt klātienē šī gada rudenī. Tomēr konkrēts laiks vēl nav zināms, un kongresa norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī, norādīja Meisters.

Citi šobrīd lasa

Saglabā stiprus kaulus! Farmaceites Irinas Beluginas padomi

Aprūpes centra "Mārsnēni" vadītāja neizpratnē, kādā veidā Covid-19 infekcija ieperinājusies iestādē

Vairākos ceļu posmos virzienā no Rīgas veidojas ievērojami sastrēgumi

Football news:

Sancho and Akanji were fined for violating medical regulations. Barber came to them and cut their hair without masks
Crist Cristiano finally earned a billion. Football income in it is slightly more than half
Barcelona can start negotiations with Messi on a new contract next week
The FA has published the schedule for the FA Cup quarter-finals. The matches will be played on June 27-28
Flick about Werner: a Great transfer for Chelsea, if the reports are true
Werner goes to Chelsea: Liverpool clearly explained the refusal to Klopp, and Granovskaya pulled off the transfer online
Toni Kroos: in Spain, when I come to the meeting three minutes before the start, I will be the first, in Germany-the last