Latvia

Itālijas izlasē pirms došanās uz Rīgu konstatēti vairāki Covid-19 gadījumi

Kopumā Itālijas izlases treniņnometnē konstatēti 15 Covid-19 gadījumi. Inficētie spēlētāji ir sadalīti divās grupās - vienā ar sportistiem, kuri nevarēs doties uz Rīgu, un otrā ar kandidātiem, kuri varētu pievienoties izlasei, ja būs Covid-19 negatīvi.

Otrajā grupā, kurā ir sportisti, kurus plānots iekļaut pieteikumā, ir vārtsargs Džeiks Smits, aizsargi Tomass Larkins, Enriko Miljoranci un Alekss Trivellato, kā arī uzbrucējs Markuss Ganders. Pagaidām Rīgā nav ieradies arī galvenais treneris Gregs Airlends, kurš komandu konsultē attālinātā režīmā.

FISG prezidents Andrea Džioss gan atzīmē, ka izlase neizstāsies no turnīra, un sliktākā scenārija gadījumā tiks dota iespēja jaunajiem spēlētājiem. Rīgā izlase ieradusies ar 23 spēlētājiem - trīs vārtsargiem, septiņiem aizsargiem un 13 uzbrucējiem.

Jau ziņots, ka pēc pirmajiem pāris Covid-19 gadījumiem Itālijas izlase atcēla pārbaudes spēles ar Šveici un Austriju.

Latvijas un Itālijas izlasēm savstarpējā spēle ir paredzēta 24.maijā.

2021.gada pasaules čempionāts Rīgā notiks no 21.maija līdz 6.jūnijam.

B apakšgrupā, kur ir Latvija, Kanāda, Somija, ASV, Vācija, Norvēģija, Itālija un Kazahstāna, mači notiks "Arēnā Rīga", bet A apakšgrupas izlases Krievija, Zviedrija, Čehija, Šveice, Slovākija, Dānija, Baltkrievija un Lielbritānija savus dueļus aizvadīs Olimpiskā sporta centra futbola laukumā ierīkotajā ledus laukumā.

Februārī IIHF Padome nobalsoja par Rīgas apstiprināšanu par vienīgo 2021.gada pasaules hokeja čempionāta rīkotāju. Šī gada pasaules čempionāts bija jāuzņem Minskai un Rīgai, taču 18.janvārī IIHF Padomes sēdē Baltkrievijas galvaspilsētai tika atņemtas meistarsacīkšu rīkotāju tiesības.

2022.gadā turnīru plānots uzņemt Somijai (Helsinkiem un Tamperei), 2023.gadā - Krievijai (Sanktpēterburgai), 2024.gadā Čehijai (Prāgai un Ostravai), bet 2025.gadā - Zviedrijai un Dānijai.

Rīga pasaules meistarsacīkstes līdz šim vienīgo reizi uzņēmusi 2006.gadā.

Football news:

Barcelona will sell 19-year-old winger de la Fuente to Marseille for 3.5 million euros
Wales defender Gunter: I don't know when the Euro will end for us, otherwise I would be rich
Chiesa Ob 1-0 with Wales: We proved that every Italian player can perform successfully
Denmark has an unusual coach-philosopher: he turned children's football around, looked for the principles of the national team with the former prime Minister
Football has become uninteresting. 60% of the time, players roll the ball in their own half. Honorary President of the Russian Federation Vyacheslav Koloskov shared his opinion about the entertainment of Euro 2020
Coach of Finland before Belgium: We can even take the first place in the group. Just fantastic
Atalanta can offer 20 million euros to Bologna for the defender of the Japanese national team Tomiyasu