logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Latvia

Izliekoties par "Latvijas Gāze" darbinieci, nozog līdz pat 11 000 eiro

Ilustratīvs attēls. (Foto: LETA)

Prokuratūra nodevusi krimināllietu pret kādu sievieti par iedzīvotāju apzagšanu, izliekoties par AS "Latvijas Gāze" darbinieci, informēja prokuratūras preses sekretāre Laura Majevska.

Saskaņā ar apsūdzību noziegumi veikti laikā no 2018.gada vasaras līdz 2019.gada vasarai, kad apsūdzētā persona aizturēta. Viņa ieradās dažādos Rīgas dzīvokļos un viena vai kopā ar līdz šim nenoskaidrotu personu izlikās par "Latvijas Gāze" darbinieci.

Novēršot uzmanību, apsūdzētā nozaga dažādas naudas summas sākot no dažiem eiro līdz pat 11 000 eiro, kā arī dārglietas. Pēc iedzīvotāju apzagšanas viņa devās prom. Krimināllietā par cietušām atzītas 16 personas.

Kopumā sieviete apsūdzēta 14 zādzībās un divos noziedzīgos nodarījumos par nelikumīgām darbībām ar finanšu instrumentiem un maksāšanas līdzekļiem

Lieta nodota izskatīšanai Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai. 

Pievienot komentāru
Themes
ICO