Latvia

Izsludina pieteikšanos 'RB Rail' valdes locekļa amatam

Šī gada 20. maijā publiski izsludināts konkurss uz AS "RB Rail" valdes locekļa, finanšu direktora amatu, kur galvenā atbildība būs par "Rail Baltica" megaprojekta attīstības finanšu plānošanu, pārvaldīšanu, attīstīšanu un pārvaldīšanu, portālu "Delfi" informēja personāla atlases kompānijas "Arista Executive Search" pārstāvji, kas veiks kandidātu atlasi.

Amatam noteiktās prasības ir maģistra grāds, augstākā līmeņa vadības pieredze ar infrastruktūru saistītos projektos, pieredze finanšu plānošanā un vadībā,kā arī tiks vērtēta pretendentu reputācija, kurai ir jābūt nevainojamai.

Kandidātu atlases process notiks vairākās kārtās, ietverot sākotnējo pārbaudi, lai pārliecinātos par kandidātu atbilstību pamatprasībām, padziļinātu vadības un profesionālo kompetenču novērtēšanu, to noslēdzot ar fināla intervijām.

Ieinteresēto pretendentu pieteikšanās notiks līdz šā gada 4. jūnijam. Ar sludinājumu, pārējām prasībām un pretendentiem iesniedzamajiem dokumentiem ir iespējams iepazīties šeit.

A/S "RB Rail" ir trīs Baltijas valstu kopuzņēmums un centrālais koordinators "Rail Baltica" projektam. "Rail Baltica" ir dzelzceļa infrastruktūras projekts, kā mērķis ir integrēt Baltijas valstis Eiropas dzelzceļu tīklā. Projektā piedalās piecas Eiropas Savienības valstis – Polija, Lietuva, Latvija, Igaunija un, lai arī netieši, Somija. Paredzēts, ka dzelzceļa līnija savienos Helsinkus, Tallinu, Pērnavu, Rīgu, Paņevežu, Kauņu, Viļnu un Varšavu. Dzelzceļa līnijas izbūve, kas vīsies caur Baltijas valstīm, tiek dēvēta par "Rail Baltica" Globālo projektu.

Football news:

Van der Vaart on Real Madrid: Even if you are Raul or Ronaldo – if you haven't scored in two matches, they want to sell you already!
Koke: Atletico should be declared the winner of the Champions League if the season is not finished. We beat out the champion
Hakimi will return to Real Madrid and extend his contract until 2025
Roma want to extend Smalling's loan for a year with a 14 million Euro buyout commitment
The transfer window in France will open on June 8
Flamengo extended the contract with head coach Jesus for 1 year
Bashkirov about life without a driver's license: he Loved Cycling. I will buy a highway and go on vacation to St. Petersburg, it is 1500 km