Latvia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

"Jūsu pierādījumi ir absurdi." Krievijas vēstnieka pārsteidzošās atbildes par karu Ukrainā

Krievijas iebrukums Ukrainā rit pēc plāna?

Neviens rezultātu nesolīja pēc trim dienām vai nedēļas. Progress ir, tas turpinās, un tas ir skaidrs kā diena.

Kāds vispār ir plāns?

Dodiet tikai laiku, un jūs redzēsiet Doneckas un Luhanskas apgabalus atbrīvotus.

Jūsu zaudējumu mērogi pēdējo 100 dienu laikā ir satriecoši. Cilvēki, kas dzīvo Krievijā, būtu absolūti šokēti par šiem skaitļiem, ja par tiem zinātu.

Oficiāli tās neatklāj, bet jebkura konflikta gaitā puses mēdz stipri paaugstināt viena otras zaudējumus. Es nevaru komentēt, ko tur Ukraina vai ASV runā šajā sakarā.

Krievijas iebrukumu nosoda lielākā daļa valstu. Pat Ķīna - kurai it kā jābūt jūsu draugam - paziņoja, ka Ukrainas teritoriālā integritāte ir jārespektē. Jums ir beigušies draugi.

Manuprāt, Rietumi ir guvuši zināmus taktiskus panākumus, taču stratēģiski tie zaudē.

Tas, ko jūs saucat par starptautisko sabiedrību, ir šokā par notiekošo Ukrainā.

Mēs daudz dzirdam par zvērībām, ko Ukrainas teritorijā it kā veic Krievijas armija. Šie paziņojumi netika apstiprināti — vismaz neatkarīgu apstiprinājumu nebija. Daudz retāk jūs stāstāt par tām zvērībām, ko veic Ukrainas karaspēks un nacionālisti Donbasā.

To ir ļoti daudz, un tie ir apstiprināti. Militārā konflikta zonā esošie ANO eksperti ziņo par simtiem Ukrainā bojāgājušo bērnu. Neatkarīgās NVO apgalvo, ka Ukrainā sagrautas vai cietušas jau 1800 skolas un gandrīz 400 slimnīcas.

Ukraiņi kopš pirmās dienas darbojās militārajos objektos, ieskaitot bruņutehniku un smago artilēriju, dzīvojamo kvartālu un sociālās infrastruktūras objektu rajonā: skolās, slimnīcās un bērnudārzos.

Viņi to turpina darīt joprojām — Nikolajevā, Kramatorskā, Slavjanskā un Odesā. Viņi apšauda savus dzīvojamos kvartālus, un kā apliecinājums mums ir Ukrainas karagūstekņu liecības.

Vai jūs ticat, ka arī sievietes un bērnus ukraiņi izvaro paši - savējos? Jo ANO eksperti ir dokumentējuši vismaz tūkstoti gadījumu, kad Krievijas karaspēks ir pastrādājis briesmīgus seksuālus noziegumus pret Ukrainas civiliedzīvotājiem.

Jūs varat cik gribat noliegt šos faktus, saukt tos par feikiem, teikt, ka ANO ir neobjektīva un neobjektīva attiecībā pret Krieviju — mēs ar jums tā varam turpināt līdz pat intervijas beigām. Bet es esmu par ko citu — es esmu par patiesību. Un cik lielā mērā jūsu patiesībai var ticēt.

Jūs vairākkārt esat pieķerts melos. Piemēram, jūs apgalvojāt, ka jums ir liecības par Ukrainā it kā pastāvošo bioloģisko ieroču ražošanas rūpnīcu. Pat Krievijā viens no vadošajiem ekspertiem šajā jomā jūsu iesniegtos pierādījumus nodēvēja par absurdu, kam nav jēgas. Tātad jūs, vēstniek, runājat nepatiesību.

Ziņas par seksuālo vardarbību nav apstiprinātas. Jūs droši vien esat dzirdējuši par tiesībsargu Ludmilu Deņisovu, kuru atstādināja Augstākā Rada par meliem par izvarošanām, ko viņa izplatīja. Burtiski vakar viņa sniedza interviju, kurā atzina, ka ir pārspīlējusi, jo vēlējusies pievērst uzmanību Ukrainai. Tas apliecina, ka viņa ir melojusi.