Latvia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Lielāko karjeras daļu Islandi pārstāvējušais handbolists Pētersons noslēdz profesionāļa gaitas

Pētersons, kurš 2.jūlijā svinēs 42 gadu jubileju, jau pirms pāris nedēļām paziņoja, ka šī sezona viņam ir pēdējā profesionāļa karjerā.

Svētdien bundeslīgas pēdējās kārtas spēlē "MT Melsungen" viesos ar rezultātu 25:28 (11:10) zaudēja "TVB Stuttgart" handbolistiem, Pētersonam gūstot trīs vārtus. "MT Melsungen" meistarsacīkstes noslēdza astotajā vietā.

"Handbolā sāku trenēties pie Ilmāra Kazinieka toreizējā "Celtnieka" skolā, pēc tam sekoja "Jaunatnes handbola sporta klubs", ar kuru mēs iekļuvām virslīgā un kurš tad arī izjuka. Visi izklīda kur kurais," savulaik žurnālam "Sports" stāstīja Pētersons.

Murjāņos jaunatnes izlases treniņnometnē viņu noskatījuši Islandes kluba "Grotta KR" treneri un tā viņam bija pirmā pieturvieta karjerā. Kopš 2003.gada viņš līdz karjeras beigām spēlēja Vācijā, pēdējo sezonu pavadot "MT Melsungen" komandā.

"Rhein-Neckar Lowen" sastāvā Pētersons kļuva par divkārtēju Vācijas čempionu.

Ar Islandes izlasi Pētersons 2008.gadā kļuva par Pekinas olimpisko spēļu vicečempionu un divus gadus vēlāk izcīnīja bronzas medaļas Eiropas meistarsacīkstēs. Pirms kļūšanas par Islandes pilsoni viņš spēlēja Latvijas izlases rindās.

Pievienot komentāru