Latvia

"Liverpool" vārtsargs gūst vārtus, kurus ar aizkustinošu runu velta traģiski bojāgājušajam tēvam

Liverpūlieši viesos ar rezultātu 2:1 (1:1) dramatiskā cīņā uzvarēja Vestbromvičas "Albion", saglabājot labas cerības uz pirmo četrinieku, kas sezonas beigās dos ceļazīmi uz UEFA Čempionu līgu.

Foto: AFP/Scanpix

Spēles 15.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Hals Robsons-Kanu, bet 33.minūtē Mohameds Salāhs izlīdzināja rezultātu. 1:1 uz tablo turējās līdz pat otrā puslaika kompensācijas laika piektajai minūtei, kad "Liverpool" izglābās no divu punktu zaudēšanas.

Liverpūlieši nopelnīja stūra sitienu pie pretinieku vārtiem un Alisons devās pāri laukumam, lai piedalītos cīņā par bumbu vai traucētu pretinieku spēlētājus. "Stūri" izpildīja Trents Aleksandrs-Arnolds, kura raidīto bumbu Alisons ar galvu pārvirzīja vārtos - 2:1 Jirgena Klopa vadīto vīru labā.

Alisons gūtos vārtus veltīja savam tēvam Agostinju, kurš februārī gāja bojā, noslīkstot.

"Pēdējo mēnešu laikā ar mani un manu ģimeni daudz kas ir noticis, bet futbols ir mana dzīve. Ar to saistās visas manas atmiņas. Kaut tēvs varētu būt šeit un to redzētu, bet esmu pārliecināts, ka viņš redzēja un kopā ar Dievu to arī nosvinēja," pēc mača sarunā ar "Sky Sports" teica Alisons.

Mačam noslēdzoties neizšķirti, piektajā pozīcijā esošā "Liverpool" no ceturtās pozīcijas turētājas Londonas "Chelsea" atpaliktu trīs punktus, bet tagad vienības šķir viens punkts.

Pēc 36 kārtām līdere ar 83 punktiem ir čempione Mančestras "City", otro vietu ar 70 punktiem ieņem Mančestras "United", tālāk ar 66 punktiem ir Lesteras "City", bet pirmo četrinieku ar 64 punktiem noslēdz "Chelsea".

Football news:

Barcelona will sell 19-year-old winger de la Fuente to Marseille for 3.5 million euros
Wales defender Gunter: I don't know when the Euro will end for us, otherwise I would be rich
Chiesa Ob 1-0 with Wales: We proved that every Italian player can perform successfully
Denmark has an unusual coach-philosopher: he turned children's football around, looked for the principles of the national team with the former prime Minister
Football has become uninteresting. 60% of the time, players roll the ball in their own half. Honorary President of the Russian Federation Vyacheslav Koloskov shared his opinion about the entertainment of Euro 2020
Coach of Finland before Belgium: We can even take the first place in the group. Just fantastic
Atalanta can offer 20 million euros to Bologna for the defender of the Japanese national team Tomiyasu