Latvia

Madelēnas lietā aizdomas turēto vācieti izņem no aizdomās turēto saraksta kādā citā baisā noziegumā

Klaudija Rufa tika nolaupīta 1996. gadā Grefenbroihas pilsētā, kad bija izgājusi pastaigā ar kaimiņu suni. 11 gadus vecā meitene tika seksuāli izmantota un noslepkavota, bet viņas mirstīgās atliekas sadedzinātas tika atrastas 70 kilometru attālumā no pilsētas. Līdz pat šim brīdim neviens nav apsūdzēts par šī nozieguma pastrādāšanu, lai gan Vācijas policija veltīja lielus spēkus un resursus, lai meklētu vainīgo, un dara to aizvien, jo izmeklēšana tika atjaunota.

Likumsargi pārbaudīja arī Breknera iespējamo saistību ar šo noziegumu, tomēr šonedēļ paziņoja, ka viņš no aizdomās turēto saraksta tiek izslēgts.

“Pēc iegūtās informācijas salīdzināšanas, tiek uzskatīts, ka Kristians B nebija Grefenbroihas pilsētā tajā laikā. Papildus, DNS pārbaudes ir negatīvas,” norāda likumsargi.

Turpinot izmeklēt noziegumu, pērn, 23 gadus pēc notikušā, Vācijas likumsargi simtiem vīriešu šajā pilsētā veica DNS pārbaudes. Paredzēts, ka līdz šī gada beigām izdosies salīdzināt 2400 paraugus.

Lai arī pašā sākumā jau nebija nekādu pierādījumu, kas Brekneru saistītu ar Rufas pazušanu, viņš, neraugoties uz to, bija iekļauts aizdomās turēto sarakstā.

Kā zināms, 43 gadus vecais Kristians Brekners, kurš jau pagātnē ir paveicis dažādus seksuāla rakstura noziegumus, šobrīd tiek turēts aizdomās par mazās britu meitenītes Madelēnas nolaupīšanu.

Vācu likumsargi nesen veica rakšanas darbus kādā dārziņā pie Hanoveres, tomēr detalizētas informācijas par darbu iznākumu pagaidām nav.

Jāatgādina, ka tobrīd trīs gadus vecā meitenīte pazuda 2007. gadā no brīvdienu dzīvokļa Algarves kūrortā Portugālē. Britu policija ilgus gadus izmeklēja šo lietu, tomēr nekādu vērā ņemamu panākumu, kas palīdzētu vecākiem beidzot uzzināt, kas notika ar viņu meitu, līdz šim nebija. Tomēr šogad pēkšņi izskanējis vācieša Breknera vārds.

Kopš vācietis Kristians Brekners kļuvis par galveno aizdomās turamo Madelēnas pazušanas lietā, Vācijas un britu policija saņēmusi aptuveni 1000 zvanu par vīrieša iespējamajiem noziegumiem. Likumsargiem esot pamats uzskatīt, ka pašreiz cietumā esošais vīrietis izvarojis vairākas sievietes.

Britu mediji raksta, ka 2014. gadā Kristians Brekners zaudējis savaldību, kad darbinieki kādā bārā Vācijā sākuši apspriest Madelēnas pazušanu. “Bērns ir miris un tas ir labi,” esot sacījis Brekners. 34 gadus vecā bārmene Lenta Johlica stāstījusi: “Viņš pilnībā zaudēja savaldību, kad mēs sēdējām ar draugiem un apspriedām Madelēnas lietu.”

Citi šobrīd lasa

Iebraucot pretējā braukšanas joslā, bojā gājis "Volkswagen Passat Variant" vadītājs

Mazas britu pilsētiņas iedzīvotājus pārbiedē krastā izskalots 4 metrus garš briesmonis ar spurām un kažoku

Uz vientuļas salas Klusajā okeānā atrasti trīs bezvēsts pazuduši jūrnieki

Football news:

Bartomeu is getting closer to retirement: Socios bars collected 20 thousand signatures for impeachment
The American company Krause Group bought 90% of Parma's shares
Prokhorov denied information about wanting to buy Manchester United
Tiago said goodbye to Bayern: This is the most difficult decision of my career. I need new challenges
Bale and Regilon will fly to London today to complete transfers to Tottenham
We have found a club in the Bundesliga that will prevent Bayern from becoming Champions. More precisely, it was put together by the Players from Dortmund and Leipzig, the management from Gladbach, the sponsor from Hertha
Bruno is the best player of the season at Manchester United according to the fans. It came in January