Latvia

No šodienas izmaiņas autobusu maršrutos uz Ādažiem, Zvejniekciemu, Kadagu un Vangažiem

Maršrutā Rīga-Carnikava-Zvejniekciems pārvadājumus vairs neveiks autobuss, kas iepriekš no Rīgas izbrauca plkst.20.10, bet no Zvejniekciema uz Rīgu izbrauca plkst.21.25. Autobuss, kas no pieturvietas Ziemeļblāzma no pirmdienas līdz piektdienai izbrauca plkst.17.50 un brauca līdz Rīgas autoostai, ziemas sezonā no Ziemeļblāzmas izbrauks plkst.17.50 un kursēs līdz Carnikavai. Tāpat turpmāk autobuss no Rīgas starptautiskās autoostas no pirmdienas līdz piektdienai izbrauks plkst.18.15 un brauks līdz pieturvietai Carnikava.

Maršrutā Rīga-Ādaži-Kadaga vairs nekursēs autobusi, kas līdz šim no Rīgas izbrauca plkst.21.45, no pieturvietas "Ādažu centrs" izbrauca plkst.17.20 un no Kadagas brīvdienās izbrauca plkst.21.20. Autobuss, kas no Rīgas katru dienu izbrauca plkst.21.15, turpmāk no Rīgas izbrauks plkst.21.30.

Maršrutā Rīga-Ādaži-Podnieki-Garkalne turpmāk vairs nekursēs autobusi, kas iepriekš no Juglas izbrauca plkst.17.45, bet no Ādažu centra izbrauca plkst.7.20. Savukārt autobusi, kas iepriekš mācību laikā no Ādažu centra izbrauca plkst.7.05 un 16.23, turpmāk kursēs visu gadu.

Maršrutā Rīga-Garkalne-Vangaži turpmāk vairs nekursēs autobusi, kas iepriekš no Rīgas izbrauca plkst.22.40, bet no Vangažiem izbrauca plkst.22.25. Autobuss, kas no Vangažiem izbrauc plkst.20.30 un iepriekš brauca līdz Rīgas starptautiskajai autoostai, turpmāk brauks tikai līdz Juglai. Savukārt autobuss, kas iepriekš no Rīgas izbrauca plkst.21.35, turpmāk izbrauks plkst.22.05.

Maršrutā Ādaži-Carnikava vairs nekursēs autobuss, kas iepriekš no Carnikavas izbrauca plkst.22.05. Autobuss, kas no pieturvietas Carnikava brīvdienās izbrauc plkst.21.15, atceļ stāvēšanas laiku pieturvietā Ādaži, bet nemaina pienākšanas laiku galapunktā. Autobuss, kas no pieturvietas Carnikava brīvdienās izbrauca plkst.20.50, turpmāk no Carnikavas brīvdienās izbrauks plkst.21.15. Pienākšanas laiks galapunktā nemainās.

Citi šobrīd lasa

Ceļojumā ar bērnu. Vai neiespējamā misija?

"Viņa centās izdarīt pašnāvību, pārgraužot vēnas" - draugs stāsta, kā cietumā dzīvo par savu dēlu slepkavību notiesātā Ginta Voiciša

Dārgās lauku olas samainot pret lētajām no sprosta - pilsētas leģenda vai patiesība?

Football news:

Lampard after 0:3 with Sheffield: Chelsea must fight for the top 4. I've learned a lot
Simone Inzaghi: Scudetto for Lazio-a place in the Champions League. Talk of winning Serie A was exaggerated
Player the Premier League has admitted that he is gay anonymously. The letter was sent to the newspaper by the Foundation named after a football player who committed suicide after coming out
Messi has given 20 assists in La Liga. This is the best result of the tournament in 11 years
Chelsea lost by at least 3 goals in the Premier League for the first time in 11 months
Messi scored 20+20 points for the season in the League and repeated the achievement of Henri. In the XXI century, only they did it
Legia won the Polish championship for the 4th time in five years. It repeated the League record for titles (14)