Latvia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

“Par neatkarību no Putina!” Latvijas krievi vienosies mītiņā ar citiem pasaules krieviem

Kustība “Krievu balss pret karu” pirmo akciju sarīkoja jau 23. aprīlī, tās ietvaros pieprasot Krievijai nekavējoties pārtraukt karu Ukrainā. (Foto: Paula Čurkste/LETA)

Latvijā bāzētā kustība “Krievu balss pret karu” paziņojusi, ka 12. jūnijā Rīgā rīkos akciju “Neatkarības diena no putinisma”.

Kustības "Facebook" lapā izlasāms, ka mītiņš ir apzināti paredzēts datumā, kad Krievijas Federācijā tiek oficiāli svinēta tā saucamā “Krievijas diena”.

Būtiski, ka krievvalodīgie latvieši, kuri atklāti nosoda karu un Vladimira Putina realizēto politiku, tajā dienā vienosies ar citu valstu krievu minoritātes pārstāvjiem, kuri rīkos identiskus mītiņus.

Akcijas rīkotāji norāda, ka visi, kuri vēlas piedalīties 12. jūnijā tiek gaidīti pie Krievijas vēstniecības Latvijā (Antonijas iela 2, Rīga) pulksten 15.00.

Kustība “Krievu balss pret karu” pirmo akciju sarīkoja jau 23. aprīlī, tās ietvaros pieprasot Krievijai nekavējoties pārtraukt karu Ukrainā.

Kustības pārstāvji protesta akcijā pauda, ka tai nav pieņemama Krievijas vardarbīga rīcība Ukrainā, tur notiekošās laupīšanas un izvarošanas.

Viņu ieskatā Eiropas vērtības – demokrātija, cilvēktiesības un tiesiska valsts – ir cienīgas dzīves pamats.

“Mēs neatbalstām esošo Krievijas varu un uzskatām tās rīcību par noziedzīgu. Jebkādas propagandas, politiskās un faktiskās formas atbalstu Kremļa režīma agresijai uzskatāma kā līdzdalība noziegumā,” norādīja kustības pārstāvji.

Pievienot komentāru