logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Latvia

Pazīstamo krievu aktrisi Renātu Ļitvinovu dzimšanas dienā notriec auto

Kā ziņo krievu mediji, svētdien, 12. janvārī, Ļitvinova esot gājusi pa ielu, šķērsojusi gājēju pāreju, uz kuras tad arī viņu notriecis auto, ko stūrējusi kāda 28 gadus veca dāma.

Nopietnas traumas gan aktrise nav guvusi, tomēr nogādāta slimnīcā. Sasitumi apārstēti, lūzumi nav konstatēti, un drīz vien 53 gadus vecā Ļitvinova sociālās saziņas tīklā "Instagram" vēstīja, ka ar viņu viss ir kārtībā.

""Neizej no istabas, tad nekļūdīsies," - visiem, kas pārdzīvoja - ar mani viss ir kārtībā, mani tiešām uz gājēju pārejas notrieca auto, kas pat negrasījās apstāties," tā soctīklos vēstī Renāta, piebilstot, ka viņai apārstēts zods. "Pretēji medijos ziņotajam, es biju pilnīgi skaidrā, un vienīgais, ko pateicu meitenei, kas bija pie stūres: "Kā jums nav kauna mani notriek uz gājēju pārejas, jo man šodien ir dzimšanas diena.""

Vainīgā autovadītāja esot sodīta ar 2000 rubļu (teju 30 eiro) naudas sodu par gājējas nepalaišanu.

Citi šobrīd lasa

"Vogue Italia" janvāra žurnālā pilnībā atsakās no modes fotosesijām

Lolita Neimane iesaka, kā sākt un dzīvot jauno gadu viegli un veselīgi

Dabas dīvainības nebeidzas: pirmais taurenis manīts jau 1. janvārī

Themes
ICO