Latvia

Reģistrē izmaiņas “Olainfarm” padomē, to atstājot Signei Balderei-Sildedzei

Komercreģistrā piektdien, 14.septembrī ierakstītas izmaiņas zāļu ražotāja AS “Olainfarm” padomē, kuru pametusi padomes locekle Signe Baldere – Sildedze, ziņo “Lursoft” Klientu portfelis.

Tādējādi AS “Olainfarm” padome šobrīd turpina darboties četru personu sastāvā - padomes priekšsēdētājs ir Pāvels Rebenoks, padomes priekšsēdētāja vietniece - Irina Maligina, kā arī padomes locekļi Daina Sirlaka un Mārtiņš Krieķis.

Tikai dažas dienas iepriekš, 5.septembrī, tika reģistrētas izmaiņas, ar kurām uzņēmuma akcionāri iecēla jaunu padomi, pārapstiprinot Signi Balderi – Sildedzi padomes locekles amatā. Akcionāri veica arī citas izmaiņas uzņēmuma valdē.

Saistībā ar nesenajām izmaiņām AS “Olainfarm” vadībā, Signe Baldere-Sildedze vērsusies  tiesībsargājošajās iestādēs, lūdzot sākt kriminālprocesu saistībā ar reiderismu uzņēmumā "Olainfarm", pilnvaru ļaunprātīgu izmantošanu un krāpšanu, ziņo portāls “Delfi”.

AS “Olainfarm” vadībā šī gada laikā notikušas vairākas pārmaiņas tāpēc, ka 2017.gada nogalē mūžībā aizgāja uzņēmuma vadītājs un lielākais akcionārs Valērijs Maligins. 2018.gada maija beigās viņa mantinieki vienojās par mantojuma sadali. Mantinieces saņēmušas mantojuma apliecības.

Valērijs Maligins pirms nāves nodrošināja kontroli pār 69,48% AS “Olainfarm” akciju, viņam tieši piederēja 26,92% akciju, bet netieši caur viņam pilnībā piederošo SIA “Olmafarm” - 42,56% akciju.

AS “Olainfarm” dibināta 1991.gadā un ir viens no lielākajiem vietējiem zāļu ražotājiem Latvijā. Uzņēmuma akcijas tiek kotētas Nasdaq Riga fondu biržā. 

AS “Olainfarm” konsolidētais apgrozījums 2017.gadā bija 122,076 miljoni eiro, kas bija par 10,3% vairāk nekā 2016.gadā, savukārt koncerna tīrā peļņa bija 10,789 miljoni eiro, kas bija par 6,8% mazāk nekā gadu iepriekš.

Football news:

Havertz told Bayer that he wanted to leave. Chelsea is ready to pay 70+30 million euros for it
Spartak-Lokomotiv: who will win?
Raphael Leau on the victory over Juve: All the Milan players fought for every ball
Griezmann will remain at Barcelona for the next season
Cristiano on the defeat by Milan: Keep your head up and keep working!
This is the best Milan in years: superkambekom with Juve (3 goals in 5 minutes!) saved the intrigue in Serie A
Zlatan Ibrahimovic: I am the President, player and coach! If I had been in Milan since the start of the season, we would have taken the scudetto