Latvia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

RFS trešo reizi sezonā pārspēj "Liepāju" un vismaz uz dažām stundām atgūst Virslīgas līderpozīciju

Pēc spēlētām nepilnām deviņām minūtēm 11 metru soda sitienu veiksmīgi izpildīja Jānis Ikaunieks, kurš raidīja bumbu vārtu apakšējā stūrī un izvirzīja vadībā RFS.

14 minūtes vēlāk pēc stūra sitiena izspēles Petrs Marešs ar tālu sitienu dubultoja rīdzinieku pārsvaru un panāca 2:0. Pirmā puslaika izskaņā rīdzinieki varēja arī gūt trešos vārtus, kamēr liepājnieki tā arī nebija tikuši pie pienācīgām vārtu gūšanas iespējām.

Otrā puslaika ievadā Eduards Tidenbergs piespēlēja soda laukumā Robertam Meļķim, kurš no tuvas distances pārspēja rīdzinieku vārtsargu Jevgeņiju Nerugalu un samazināja "Liepājas" deficītu līdz vienam precīzam sitienam, tomēr 58. minūtē divu vārtu pārsvaru pēc precīza sitiena ar galvu RFS atjaunoja Žiga Lipuščeks.

Divās no trijām iepriekšējām tikšanās reizēm ar 2:0 un 3:0 pārāka bija RFS vienība, bet vienā spēlē tika fiksēts neizšķirts (1:1).

Šodien vēl plkst.20 "Skonto" stadionā Rīgā "Auda" uzņems "Riga".

Piektdien kārtas pirmajā mačā "Daugavpils" mājās ar rezultātu 4:2 uzvarēja "Metta" vienību, pametot priekšpēdējo vietu un pārspēļu zonu, kurā nu nonākuši rīdzinieki.

Svētdien Salaspils "Super Nova" savā laukumā uzņems "Jelgavu", un "Tukums 2000"/"Telms" mājās spēkosies ar "Valmieru".

Turnīra tabulas galvgalī ar 74 punktiem 31 mačā ir RFS, kurai ar tikpat punktiem 30 spēlēs seko "Riga". Trešā ir 48 punktus guvusī "Auda", kurai ar 45 punktiem seko "Valmiera" un ar 43 punktiem 31 mačā - "Liepāja". 34 punktus 30 spēlēs ir sakrājusi "Jelgava", 32 punkti 31 cīņā ir "Daugavpilij", 31 - "Tukums 2000"/"Telms", 30 punkti Metta" futbolistiem, bet Salaspils "Super Nova", kas čempionātu noslēgs pēdējā vietā, iekrājusi deviņus punktus.

Iepriekšējā sezonā pirmo reizi vēsturē par čempioniem kļuva valmierieši, sudrabu izcīnīja "Riga", bet bronzu - RFS, kamēr Latvijas kausa izcīņā uzvarēja "Auda".

Čempions noskaidrosies pēc četros riņķos aizvadītām 36 spēļu kārtām. Kopumā notiks 180 spēles.

2023. gada sezonā Latvijā pirmo reizi tiek izmantota video tiesneša asistenta (VAR) sistēma.