Latvia

Tūrisma kompānijai "Latvia Tours" izdevies pārvarēt Covid-19 ierobežojumu sekas

Ņemot vērā, ka gada sākumā stājās spēkā Covid-19 izplatības ierobežojumi, kas samazināja ekonomikas attīstību, "Latvia Tours" nespēj prognozēt, kā situācija var attīstīties nākotnē, līdz ar to pastāv ekonomikas nenoteiktība.

Nākotnē "Latvia Tours" vadība plāno pievērst uzmanību klientu lojalitātes veicināšanai, pamazām atjaunojot un pilnveidojot produktu piedāvājumu klāstu, Tāpat turpinās darbu atpūtas sektorā, konferenču un pasākumu organizēšanā. 

Savukārt pērn "Latvia Tours" strādāja ar 20,491 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 1,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa saruka 2,7 reizes un bija 112 481 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Vadības ziņojumā sacīts, ka aizvadītais gads "Latvia Tours" ir bijis veiksmīgs. Pērnā gadā izejošā tūrisma apgrozījums saglabājies iepriekšējā gada līmenī, savukārt peļņa samazinājusies, jo kompānijas vadība ieguldīja uzņēmuma attīstībā, pieņēma jaunus darbiniekus un palielināja darbinieku algas.

"Latvia Tours" 2018.gadā strādāja ar 20,758 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,1% vairāk nekā iepriekšējā gadā, bet peļņa pieauga par 36,6% un bija 301 640 eiro.

Kompānija reģistrēta 1992.gada martā, un tās pamatkapitāls ir 113 820 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes pilsonis Deivids Džeims Verjers. 

Citi šobrīd lasa

Iebraucot pretējā braukšanas joslā, bojā gājis "Volkswagen Passat Variant" vadītājs

Mazas britu pilsētiņas iedzīvotājus pārbiedē krastā izskalots 4 metrus garš briesmonis ar spurām un kažoku

Uz vientuļas salas Klusajā okeānā atrasti trīs bezvēsts pazuduši jūrnieki

Football news:

Braithwaite suffered a quadriceps injury in Barca training
Kane scored 5 (1+4) points in the match against Southampton
Son Heung-Min made a poker in the match against Southampton. All goals - from Kane
Bale on Tottenham: I hope we can win a trophy, if not two
Shaw on Manchester United's pre-season: We didn't prepare the way we wanted to. It's the start of the season, we should have been fresh
Pep Guardiola: I have to earn a new contract. Need to win
Barcelona will sell Semed in Wolverhampton